sobota, 25 kwietnia 2015

BYK - HOROSKOP na miesiąc MAJ

BYK

Miesiąc maj od zawsze nalezy do was, moje drogie, zodiakalne byki. Jaki będzie w tm roku? Co wam przyniesie?

Wylosowałam dla was kartę Pustelnika jako kartę przewodnią i 7 buław oraz giermka pucharów jako kartę szczegółów.

Co radosnego przynosi wam maj ....

Pustelnik sygnalizuje iż miesiąc upłynie wam na stonowanym, spokojnym działaniu. Na mozolnym szukaniu i dopracowywaniu szczegółów.  Jego działanie to działanie człowieka z doświadczeniem i dużą inteligencją. A także duchowością. 

Może sami tak działać będziecie, a może poznacie kogoś, kto takim właśnie człowiekiem jest. Byki potrzebujące porady czy to prawnika, czy lekarza z pewnością spotkają osobę, ktora zajmie się wnikliwie "bolącym" tematem. 
Byki szukające oferty pracy, po przejrzeniu wieluuu, z pewnością znajdą coś dla siebie, o czym świadczy "tarotowy dżin". 

Pozytywny miesiąc również dla samotnych, szukających partnera, czy partnerki. Wprawdzie zanim dotrze do was ta własciwa osoba, trzeba będzie przeprowadzić szereg innych, mało owocnych rozmów i spotkań, ale któreś z nich da wam to, czego szukacie. 
Bykom, które od dłuższego już czasu próbują znaleźć sposób na pokazanie światu swoich pomysłów, ten miesiąc, również zafunduje krok do przodu. 

Pozytywnie powinien zakończyć się również miesiąc dla tych byków, które planują ciąże, a z racji wieku, jest to trochę problematyczne.

A  co trudnego pojawi się na waszej drodze......

Niezbyt radosne może dla wielu okazać się to, że sprawy będą toczyć się w ślimaczym tempie. Z pewnością dla wielu z was, stanowczo za wolno. Rownież te niekończąca się, ale "puste" rozmowy i spotkania, bez  efektu, również wielu zagrają na nerwach. 
Mogą również pojawić się łamania w kościach i bóle migrenowe.  Wiele pań stwierdzić moze z rozdrażnieniem że wygląda troszkę gorzej niż rok temu, co zaowocuje poszukiwaniem odpowiednich gabinetów odnowy. Oczywiście z dobrym skutkiem.

SERDECZNE ŻYCZENIA URODZINOWE :)
2 komentarze:

  1. A baranek nie będzie miał horoskopu na maj?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Będzie , będzie, ale zaczynam od znaku,. który w danym miesiącu obchodzi urodziny, aby było sprawiedliwie i kazdy ze znaków raz w roku był jako pierwszy ":) Baran pojawi się za godzinke :)

      Usuń