piątek, 1 maja 2015

SKORPION - HOROSKOP na miesiąc MAJ

SKORPION

Czeka was miesiąc pełen wyjazdów. Małych i większych podróży. I to nie tylko w rzeczywistym świecie, ale również w sposobie myślenia, w nastawieniu do pewnych osób i spraw. U wielu z was plany ulegną zmianom, wkręci się chaos i opóźnienia. Wszystko to da wam czas, abyście raz jeszcze zweryfikowali swoje zamiary. 
 Mozliwe, ze wycofacie się całkowicie z danego projektu, albo zmienicie w nim pewne punkty. 
Rodziców dorosłych już dzieci czeka rozczarowanie z nimi związane i to wcale nie małe. Decyzje, które podejmą będą dla was trudne do przyjęcia.
Wiele skorpionów zmieni się bardzo, zdecyduje na pozostawienie starych spraw daleko w tyle i podąży ku nowemu. Zerwaniu ulegną związki, które od dłuższego czasu już wisiały na włosku.

Cała ta sytuacja, pomimo iż wniesie niepokój i zawirowania sprawi, że oczyści się wasz umysł od ludzi i spraw, które was przytłaczają. Nie wszystkie skorpiony będą głównymi bohaterami w takich sytuacjach. Nie wszystkie skorpiony będą głownymi bohaterami takich wydarzeń. W wielu przypadkach będą tylko biernymi obserwatorami takich posunięć biskich im osób. Tak czy siak, wszyscy dość mocno to przeżyją, niezależnie od tego czy zmiany te dotyczyć będą pola zawodowego, czy emocjonalnego.

3 komentarze:

  1. Skorpion weryfikacja - były małe podróże majowka we Wroclawiu , oraz idzie nowe przeprowadzka do mieszania 31 maja juz bedziemy spać tam,chaos tyczyl sie remontu i przeprowadzki , decyzje zawieszenia to odlozylam rejestracje firmy w Angli na kolejny m-c , przytloczyly mnie zle wyniki badan i czekam na dalsze wyniki i decyzje lekarza jakie bedzie leczenie przebiegalo ( czy leczenie w domu czy szpital ) .

    pozdrawiam
    Sylwia.P

    OdpowiedzUsuń