piątek, 1 maja 2015

WAGA - HOROSKOP na miesiąc MAJ

WAGA

Przede wszystkim mnóstwo spraw prawnych. Wielu z was będzie od nowa roztrząsało jakieś sprawy zwązane z prawem. Spotkania z adwokatami, załatwianie całej masy spraw papierkowych trochę was umęczy, ale i przyniesie pozytywne efekty. Sprawy mogą dotyczyć przede wszystkim spraw rodzinnych, porządkowanie starych spraw związanych z posiadłościami , zwłaszcza wiejskimi. 
Wielu z was będzie musiało niestety stawić czoła trudnej sytuacj zdrowotnej kogoś z rodziny. I raczej, w większości bedzie to ktoś młody. To wy będziecie tą osobą, która dodawać będzie choremu otuchy i zachęty do walki o życie. 

Wielu z was znajdzie się w sytuacji spowiednika dla bliskiej osoby, która akurat znajduje się w dołku psychicznym. Te trudne sytuacje sprawią, że i wy nie raz zatrzymacie się w biegu zastanawiając się nad sensem życia, nad swoimi marzeniami i planami. Miesiąc ten będzie miesiącem waszego odrodzenia, opartym na szczegółowym wyszukiwaniu i badaniu róźnych małych i większych spraw.

Wiele osób odnowi stare przyjaźnie i związki i zacznie je odbudowywać. Inni postawią ostatnią kropkę na sprawie i podpiszą rozwód. W każdym przypadu działania wasze będą charakteryzować zdecydowanie, spokój i powolny rytm.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz