wtorek, 13 lutego 2018

WALENTYNKOWA wróżba

Kochana/kochany

proszę zadaj w myślach pytanie odnośnie partnera i wybierz jedno z serduszek. Następnie przeczytaj tekst oznaczony wybranym numerem. Proszę, skup się mocno na zadawanym pytaniu a następnie spokojnie wybierz serducho , które do Ciebie zawoła. 
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1. Jeżeli jesteś samotny, to  w ciągu 6 tygodni spotkasz na swej drodze bardzo ważną dla siebie osobę. Imię tej osoby zaczynać się będzie na taką samą literę jak twoje imię lub nazwisko.

Jeżeli jesteś w związku, zadbaj o swego partnera/partnerkę, koniecznie znajdź więcej czasu na rozmowy, na wspólne czasu spędzanie bo ktoś z boku zaczyna się nim/nią interesować i może wykorzystać jej poczucie osamotnienia. Jeżeli marzysz o skoku w bok, odłóż to na inny czas. Teraz napytasz sobie tylko kłopotów.

2. Jeżeli jesteś samotny/a to nie śpiesz się szukając na oślep, na szybko i biorąc cokolwiek byle tylko znikła samotność. Daj sobie czas, zadbaj o siebie. Ta właściwa osoba pojawi się wraz z pierwszymi kwiatami kasztanów. Pojawi się by zostać na długo. Nie wystrasz jej zbyt wielkimi planami już na starcie. daj tej osobie 2-3 miesiące swobody, niech czuje się równocześnie w związku i na wolności. Wtedy zostanie z tobą na wiele wiele lat.

Jeżeli jesteś w związku śmiało możesz planować kolejne wspólne kroki. Twój związek ładnie będzie się rozwijał. Jeżeli marzysz o skoku w bok, nie rób tego. Stracisz dużo, zyskasz niewiele i na krótko.

3. Jeżeli jesteś samotny/a, na twej drodze pojawi się ktoś z przeszłości. Będą wspomnienia i wyjaśnienia. Będą słowa dające nadzieję. Będą wspólne spacery i wycieczki, a także wyjazdy na dłużej. Będziecie się od nowa poznawać, od nowa odnajdywać.

Jeżeli jesteś w związku zadbaj o siebie i o czas dla siebie. Naucz się cenić swój czas, swoją prywatność i tego samego wymagaj od partnera/partnerki. Zmień trochę panujące zasady. Niech również i druga strona znajdzie czas na wspólne prace, wspólne rozrywki i zatroszczy się o ciebie. Wprowadź zmiany by nie doszło do całkowitej obojętności i złości na drugą osobę.

4. Jeżeli jesteś samotny/a zorganizuj wycieczkę, spotkanie z nowymi znajomymi, zrób coś spontanicznie. Otwórz się na nowe grono znajomych bo stamtąd przyjdzie osoba ważna dla ciebie. Nie bój się nowych znajomości i nie poddawaj. Koniecznie jedź nad wodę, pochodź po moście. Zanim przebrzmi gorączka maturalnych egzaminów już będziesz miał swoją najdroższą osobę. I dużo się od niej nauczysz. Nauczysz się przede wszystkim kochać bez obaw, bez lęku, że nastąpi koniec.

Jeżeli jesteś w związku uważaj na to co robisz, bo szybko wyda się każde twoje kłamstwo. Nie przesadzaj z wymyślaniem powodów aby być jak najdalej. Musisz być tu i teraz i blisko, bo inaczej związek może zacząć się rwać na kawałki. Jeżeli marzysz o swobodzie i o kimś nowym, przemyśl to raz jeszcze. Marzenie może się szybko spełnić ale to co masz, minie bezpowrotnie.

5. Jeżeli jesteś samotny nadchodzi ktoś, kto koniecznie chce tę samotność zlikwidować, unicestwić raz na zawsze. Nie angażuj się jednak zbytnio, bo będzie to fałszywy alarm. "Chcieć "nie pokryje się tutaj z " móc". Szybko nadejdzie rozczarowanie. I dopiero po tym zdarzeniu, w momencie najmniej spodziewanym pojawi się tak wyczekiwana przez ciebie osoba.

Jeżeli jesteś w związku, przed wami gorące chwile. I w erotyce i w działaniu codziennym. Nowe plany, wspólne plany nie pozwolą wam siedzieć bezczynnie. Przed wami kolejny etap. Etap, który udowodni jak ważni jesteście dla siebie, jak wiele was łączy i jak bardzo chcecie i możecie być szczęśliwi.

Radosnego święta zakochanych kochani. Niech wam los sprzyja i daje to, czego wam brakuje ♡♡♡

2 komentarze:

  1. Pani Krysiu super wróżba Mam pytanie bo długo patrzyłam na te serca i zastanawiałam się nad 3 i 4 zaczęłam czytać 4 ale ciagle w głowie miałam 3 czułam ze jednak trójka mnie wola i nie wiem czy oby dwa serca chciały mi coś przekazać czy jednak ta trójka przez która nie mogłam się skupić przy czytaniu 4 bo ciagle o niej myślałam Dziękuje i pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Pani Krysiu.ja zadalam 2 pytania.wybrałam serca 3 i 5.obie odpowiedzi pasują bardzo ,są trafne ale na odwrót.czy w ten sposób można też interpretować? Tzn na odwrót. Dziękuję G.

    OdpowiedzUsuń