piątek, 7 lipca 2017

WODNIK - HOROSKOP na miesiąc LIPIEC

Praca i finanse 


Dużo pracy spadnie na wasze głowy pomimo letniego sezonu. jak nie w firmie to przy remoncie własnego mieszkania albo  urządzaniu ogrodu.  Szukający pracy będą mogli wrócić do zakładów w których kiedyś pracowali i czuli się dobrze.  Pojawią się znane wam osoby, które pomogą w znalezieniu nowej pracy lub ułatwią dopiero co podjętą pracę w nowym zakładzie. Finanse
mogą być troszkę trudnym tematem w tym miesiącu. 


Zdrowie

Wodniki chorujące ostatnio bardzo proszę o ścisłe przestrzeganie zaleceń lekarza. Proszę sobie teraz nie folgować, bo moze pojawić się problem na później.  Dobry miesiąc dla wszystkich trzymających ścisłą dietę. Uda wam się z pewnością zgubić te kilka kilogramów i wyglądać pięknie podczas sierpniowego urlopu. 

Uczucia

Wodniki przeżywające kryzys w związku prosże o dolanie "wody do wina" :) Nie kłóćcie się o byle bzdury. Zostawcie drobne sprawy na boku jeżeli chcecie mieć dalej związek. Bo za dużo walk toczycie i tym razem możecie przegrać. Nawet jeżeli macie całkowitą rację, zastanówcie się, czy jesteście gotowi na ostateczną rozłąkę. Bo nie widzę, aby partner przyjął wasze rządania. raczej trzaśnie drzwiami i nie wróci.  Dajcie sobie czas, chyba ze jesteście gotowi na samotność. 
Samotne Wodniki spotkają partnera, który mniej więcej będzie taki jak wam się marzy :) 

Niespodzianki

Pojawi sie na waszej drodze osoba, która pomoże wam zobaczyć wiele ważnych spraw w innym świetle z innego punktu widzenia. To wzmocni waszą stabilizację życiową. "Uziemi" was pozytywnie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz