piątek, 7 lipca 2017

BLIŹNIĘTA - HOROSKOP na miesiąc LIPIEC

Praca i finanse  


Dużo pracy i zmęczenia. Dużo  nadgodzin i tręsknota za urlopem. Bliźnięta szukające nowego zatrudnienia niezbyt przychylny okres czasu mieć będą. Prosze się nie zniechęcać. Po wakacjach  zrealizuje sie coś, co ustalać będziecie teraz.  Właściciele własnych biznesów zakończą miesiąc bardzo zmęczeni ale z pokaźną gotówką w portfelu.  Trochę przykry może być fakt, że tak
naprawdę będziecie musieli sie borykać z problemami sami. Trudno wam będzie uzyskac pomoc od partnera czy rodziny.  Problemy te dotyczyć będa nadmiaru zadań, zleceń, ale i dodatkowych zadań rodzinnych. Czeka was solidne obciążenie pracą.  

Zdrowie

Dopadać was może od czasu do czasu melancholia i niechęć do działania. Pojawi sie potrzeba przebywania w samotności. Głębokie rozmyślania ale i bierne oczekiwanie na polepszenie zdrowia. Proszę nie poddawać się złym nastrojom. Złe chwile szybko odejdą w zapomnienie. 

Uczucia

Nowości pukają do waszych drzwi. Samotni z radością powitają nowe osoby. Nowe znajomości z których z pewnością powstanie związek da radość i naładuje pozytywnie na resztę wakacji. Bliźnięta w stałych związkach  wykażą się twórcza inwencją w kierunku odnowienia miłości i chemii. Romantyczny wieczó w nowym miejscu w nowej scenerii z pewnością przegonią nudę i smutek. 

Niespodzianki

Odwiedziny dawno niewidzianych osób i prezent, który zapadnie w serce. Pomoc dla tych , którzy znajdują się w trudnej sytuacji finansowej. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz