czwartek, 6 lipca 2017

LEW - HOROSKOP na miesiąc LIPIEC

Praca i finanse 


Jakieś niespodziewane rozczarowanie może odebrać wam radość chwilowo, ale szybko okaże się małą trudnością, którą z łatwością przeskoczycie. A potem okaże się, ze tak naprawdę bardzo wam to pomogło zobaczyć pewne sprawy z zupełnie innego "kąta" i dzięki temu zakończyło się pasmo rozczarowań.  Pracy będzie przed urlopem
dużo i wykończy was  fizycznie i psychicznie,  więc z radością oddacie się urlopowi. Lwy, które mają urlop zaplanowany już na lipiec, mogą napotkać serię drobnych przeszkód w postaci różnych spraw, którymi pomimo wolnego trzeba będzie jednak się zająć. Uważajcie na finanse i nie trwońcie więcej niż zaplanowaliście.

Zdrowie

Powtórzyć się moigą stare dolegliwości dlatego też prosze sie nie rozkręcać z niedozwolonymi posiłkami lub trunkami. Na nadmiar wyczynów sportowych również proszę "dać baczenie" :) 

Uczucia

Panie Lwiczki kochane czekają was zmiany na polu uczuciowym i to duże. Jeżeli jesteście w związku, który was dusi i depcze po piętach to zerwiecie więzy i pomimo bólu w sercu odejdziecie w nowe życie, szukając spokoju, radości a później i miłości. 
Jeżeli trzasnęłyście drzwiami już dawno to teraz zrobicie kolejny krok do przodu, w nieznane, aby uwolnić się ostatecznie od przeszłości. Lwiczki, które rozstały się dawno temu i ostatnio hasały sobie wolne dokonają równiez zmiany dość dużej w swopim zachowaniu. Pójdziecie na "głeboką wodę" zmieniając swój stosunek do mężczyn. Zmienicie również towarzystwo w jakim szukacie nowych znajomości. Zaczyna sie nowy etap waszych spraw uczuciowych. Może być troszkę trudny, ale z pewnością przyniesie rezultaty w kolejnym miesiącu. 
Panowie Lwy o ile nie mają za partnerki Lwiczki spędzą miesiąc spokojnie, hasając sobie tak jak wam odpowiada w danym momencie. Dalekie wyjazdy sprzyjać będą nowym, ciekawym znajomościom. 

Niespodzianki

Pojawią się ciekawe propozycje zawodowe, ciekawe projekty.  Wielu z was może zaangażować się w coś zupełnie dla was nowego. Coś co przyniesie również rozwój zawodowy. Zadziała jak reklama. Będziecie tryskać pomysłami i ciętym językiem. 


Mnóstwo radości i miłości wam życzę oraz realizacji planów życiowych Lwiątka kochane urodzone w lipcu :) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz