piątek, 7 lipca 2017

STRZELEC - HOROSKOP na miesiąc LIPIEC

Praca i finanse

Zmiany się szykują i pilna konieczność dokonywania wyborów. Coś co miało być na dłużej nagle zaczyna się psuć i zmierzać ku zakończeniu. To zmusi was do dokonania wyborów o jakich myślicie od dawna. Nowe drogi zawodowe otwierają sie przed wami. Nowe szanse. Wystarczy przejść przez ten most. Za nim czekają nowe oferty i nowe
szanse. Sprawy finansowe będą również zmienne. Bardziej bać się muszą ci u których było bardzo dobrze. Tu może zmienic się dość mocno sytuacja w tym miesiącu. Proszę nie programować wielkich wydatków. Paniom z racji niespodziewanej ciąży zmienią się plany zawodowe. Strzelce artystycznie uzdolnione rozpoczną tworzenie swoich dzieł z radością i silną weną twórczą.

Zdrowie

Miesiąc medytacji, rozwoju duchowego i pracy nad sobą. Bardzo pomoże wam w tym okres urlopowy i możliwość przeznaczenia większej ilości czasu dla siebie. Wielu Strzelców bardzo mocno i solidnie zagłębiać się będzie w tajniki wiedzy o sobie i swoim umyśle. Dzięki temu wiele problemów zdrowotnych zostanie zlikwidowanych. 

Uczucia

Strzelce będące w stałych związkach mają szansę ustalić datę ślubu. Ci, którzy już dawno po ślubie a ostatnio mieli problemy i problemiki znajdą sposób, aby rozpocząć na nowo. Już bez skarg i narzekania na siebie nawzajem. 
Samotne Strzelce spotkają na swej drodze nowe osoby z którymi chętnie zaczną budować nową więź, nowy związek.  
Ci, którzy czekają na powrót kogoś z przeszłości, niestety małe szanse na to mają. 


Niespodzianki

Pojawić się moze okazja do zarobienia bardzo dobrych pieniędzy. Szansa ta często związek mieć będzie z objęciem kierowniczego stanowiska.  Dobra nowina dla osób starających się już długo o dziecko. Jest szansa, ze tym razem się uda :) Brak komentarzy:

Prześlij komentarz