czwartek, 6 lipca 2017

PANNA - HOROSKOP na miesiąc LIPIEC

Praca i finanse 

Pomimo okresu wakacyjnego kroi się wam coś dobrego w pracy ale to coś rozkręci się naprawdę dopiero w następnym miesiącu. Lipec będzie bardziej miesiącem przygotowań i organizacji. Wielu z was otrzyma propozycję awansu. Pojawi się pomysł na własną firmę.
 Niejedna Panna wejdzie we współpracę z kimś bardzo energicznym, działającym prężnie i szybko. Pomoże wam fakt, że rozpoczniecie reklamę swoich działań jeszcze przed ich rozpoczęciem. Finanse proszę trzymać pod kontrolą. Nie rozkręcajcie się za dużo z wydawaniem, aby nie zabrakło w decydującym momencie. 

Zdrowie
Panny chorujące ostatnio zdołają w miarę dobrze przywołać organizm do równowagi. Solidność w  przestrzeganiu diety i zaleceń lekarza ułatwi wam szybką regenerację. Wszystkie Panny prosze o dbanie o nerki i płuca. Nie bagatelizujcie pojawiających się objawów. Pomimo ciepła zapalenie oskrzeli może się przyplatać. Możliwe małe zabiegi laserowe związane z kamieniami, piaskiem. 

Uczucia

Samotne Panny mają bardzo dużą szansę spotkać kogoś na wspólne wieczory i noce. Podczas małej wycieczki, wypadu na imprezkę czy nawet podczas spaceru w rozległym parku "wpaść " możecie na kogoś, z kim połączy was coś więcej niż sympatia. 
Panny w stałych związkach poprawią atmosferę domową, dodadzą animuszu sobie i partnerowi i cieszyć się będą urokami lata i urlopu. 
Panny, które rozstały się i jest im smutno, mają dużą szansę na powrót partnera -partnerki i kolejną szansę daną związkowi

Niespodzianka

Pojawić się może ktoś z przeszłości, kto jawnie pokaże, że nie zapomniał, że miał nadzieje, że czeka. Taka wiadomość może wytrącić was z równowagi i mocno zaskoczyć. Nie sądze jednak byście chcieli robić cokolwiek z tym tematem. 

2 komentarze:

  1. Dziękuję! Myślałam o rozkręceniu biznesu własnego. Pozdrawiam serdecznie! Agata

    OdpowiedzUsuń