czwartek, 6 lipca 2017

RAK - HOROSKOP na miesiąc LIPIEC

Praca i finanse

Dziac będzie się dużo w waszym zyciu zawodowym. Jedni z was zaczną mysleć o zmianie pracy, inni już te zmiany zaczną w życie wdrażać. Wielu Raczków wprowadzi równiez zmiany w pracy już istniejącej, czyli poprosi o zmianę stanowiska, dostanie awans, albo wprowadzi zmiany w pracy własnej
firmy.  Prawie każdy z was przejdzie przez "remont" spraw zawodowych lub finansowych. U jednych będzie to drobna sprawa u innych całkiem spora.  Każda taka zmiana zaplanowana teraz lub już dokonywana wyjdzie wam na dobre. Nie każdemu od razu, bo wiele z tych zmian potrzebuje czasu aby się ukorzenić, ale pozytywne efekty z pewnością was czekają. 

Zdrowie 


Raczki mające problemy zdrowotne zdołają temat w dużej mierze uporządkować, ale jednak nie do końca jeszcze. Czekać was będzie ciut dłuższe leczenie a moze po prostu przestrzeganie odpowiedniej diety.  Przyjrzyj się dobrze efektom swoich zdrowotnych działań, przepisanych terapii. Czy napewno dają efekty jakie powinny? Może trzeba coś zmienić? A może ty sam musisz zmienic po prostu styl życia i dopiero wtedy znikną problemy zdrowotne? 

Uczucia

Raczki u których ostatnio wiele się działo w związku, dostają szansę w tym miesiącu na poukładanie sobie spraw z partnerem. W stałych związkach zapanuje zgoda i harmonia małżeństwo będzie mogło sie spokojnie rozwijać dalej. 
Partnerzy tworzacy związek lużny od dawna teraz dojść moga do wniosku, że we wspólnym mieszkaniu łatwiej finansowo i zdecydują się na wspólne zamieszkanie. 
Samotne Raczki unikać będą znajomości "na chwilę", szukając uparcie kogoś na stałe, na "zawsze". Wygląda na to, że wielu z was w lipcu uda się poznać kogoś, kto ma podobne do waszych potrzeby i poglądy na związek. 

Niespodzianki 

Ktoś kto kiedyś was skrzywdził uczyni krok by teraz wam to wynagrodzić. Dla wielu z was może jednak być już na to dość późno w sensie, że teraz nie będzie mieć to wielkiego znaczenia. Możliwe, również że pojawi się możliwość wygrania jakiejś sprawy ważnej dla was, ale aby wygrać trzeba będzie wstąpić na drogę prawną, a wy nie będziecie do tego zbytnio przekonani. 


Kochane Raczki urodzone w lipcu życzę wam mnóstwo wspaniałości, radości i powodzenia w realizacji małych i wielkich planów życiowych :) 2 komentarze:

  1. dziekuje za zyczenia,,, Krysiu juz moge powiedziec ze faktycznie prace malutką ale dostalam, a i ze zdrowiem pewien problem sie zrobil,, ale juz zmiezam do dobrego finalu, bardzo dziekuje

    OdpowiedzUsuń