sobota, 28 marca 2015

RYBY - HOROSKOP na miesiąc KWIECIEŃ

RYBY 

Co dobre?

Zwycięstwo w sprawach zawodowych. Pomimo trudnej sytuacji, swoistego rodzaju walki o miejsce, o czas, o znajomosci i kontrakty, kwiecień będzie miesiącem widocznego zwycięstwa. Wasza pozycja zostanie uznana na szeroką skalę. Ten pan dosiadający konia woła również całą piersią, że uda wam się dokonać zakupu upragnionego motoru czy samochodu. Karta 6 buław to karta pewnego zwycięstwa i pokonania przeciwnika. I  nie chodzi tylko o pole zawodowe, ale tez koleżeńskie,  rodzinne czy uczuciowe.

Co smutne ?

Sprawy finansowe.
 Rycerz denarów zapowiada przypływ gotówki, ale na tej pozycji zapowiada spore wydatki. jakie, tego dokładnie nie mówi. 
Moze właśnie związane z zakupem nowego pojazdu, może w związku z planowanym wyjazdem, a może zupełnie inny ten wydatek będzie. 
Najważniejsze jednak, ze pieniądze na ten wydatek będą. Serdecznie wam życzę, aby te wydatki mimo wszystko dały wam radość i zadowolenie.


Ogólna charakterystyka miesiąca

Król buław to osoba gospodarna i konkretna. Z dużą porcją zapału i radości życia. Sprawuje swe rządy mądrze i gospodarnie. Pracowicie. Inspiruje do działania. Jest przy tym zawsze widoczny i pewny siebie. Potrafi rozpalić zmysły do białego. 
Co to oznacza w praktyce?  
Możliwośc poznania niesamowicie silnej i elektryzującej osobowości. Może być trudno oprzeć się jej. 
Dla trwałych związków dobre , gorące dni i ponowny ogień w sypialni.
 Dla wolnych rybek - nowy partner. Pamiętajcie jednak ze jego szczerośc powala z nóg. Potrafi prawić komplementy, ale i rąbnąć prawdę prosto w oczy. 
 Kwiecień pełen większych i mniejszych podróży i szybkiego podejmowania decyzji. 3 komentarze: