sobota, 28 marca 2015

SKORPION - HOROSKOP na miesiąc KWIECIEŃ

SKORPION


Co dobrego?

Wielu z was zrobi w tym miesiącu decydujący krok, aby wyjść z sytuacji w której utknął już jakiś czas temu. Z pewnością będzie to trudne, ale ten ruch pozwoli wam rozłożyć szkrzydła i wyruszyć na poszukiwanie lepszego. Jedni odejda ze związku , wktórym dusili się od dłuższego czasu, inni z pracy, w której źle ich traktowano. Pozstanie porcja goryczy, ale szybko przykryje ją radość ze zmiany i odzyskanie wewnętrznego spokoju.

Co smutnego?

Nowa droga, jaka otworzy się przed wami, może na początku was wystraszyć. Poczujecie się jeszcze nie przygotowani za dobrze. Tak  czasem się dzieje, gdy nagle mamy przed sobą zamiast maleńkiej klitki, ogromną przestrzeń. Albo zamiast napietęgo programu i mnóstwa obowiązków, czas na odpoczynek i dla siebie. Otwierają sie przed wami nowe zyciowe możliowści w kazdej dziedzinie, ale tylko niewielu zdoła je odpowiednio wykorzystać już w kwietniu. Większość z was sobie to na kolejne miesiące.

Ogólna charakterystyka miesiąca

Troche melancholii i trudnych decyzji. Zamknięcie się na uczucia. Izolacja od świata. To jednak będzie miało swoje dobre strony. Pozwoli wam stworzyć nowy obraz spraw i ludzi, którzy was otaczają.  Możliwe podpisanie długo wyczekiwanej umowy. Dla samotnych - nowe znajomości.

1 komentarz:

  1. skorpion weryfikacja : decydujacy krok ; robi sie strona zawodowa zlecilam jej wykonanie , kolejna decyzja chciala bym odejsc z klubu partii,ale wlasnie tutaj J nie chce o tym slyszec jest zamkniety i nietolerancyjny bo dlaniego to juz nie ma po co byc w zwiazku byly rozmowy o rozstaniu z jego strony, bo on mowi ze moja decyzja to dlaniego to ze sie z nim klocic a ja nie chce tyle ze go informuje ze i tak to nastapi w tym roku, troszke rozczarownia jest .

    pozdrawiam
    SylwiaP

    OdpowiedzUsuń