sobota, 28 marca 2015

KOZIOROŻEC - HOROSKOP na miesiąc KWIECIEŃ

KOZIOROŻEC


Co radosnego?

Ciekawe propozycje i oferty w sferze finansowej. Wprawdzie wszystko bedzie na etapie zarodka dopiero, ale jednak już coś się wyłania z mgły. Otwierają sie nowe możliwości. Ktoś zobaczy w was, tą konkretną osobę, z którą chciałby realizować zawodowe plany. Nie do wszystkich taka propozycja przyjdzie z zewnątrz, co oznacza, że sami wpadniecie na pomysł, aby coś zrobić z energią, któa krąży dookoła was i w was. Aby przelać na papier to co kłębi się w głowie. Najpierw na papier, a raczej na komputer :) ,  a potem dalej, dać temu formę już bardziej praktyczną i wcielić w życie. Prosze śmiało zaczynać.

Co smutnego ?

Trzeba będzie zacisnąć pasa, bo szykują sie wydatki na później, więc oszczędzanie jak najbardziej wskazane. Prosze nie podchodzić do tego ze strachem. Juz wkrótce bowiem wasza sytuacja materialna ulegnie zmianie i zaczną napływac pieniądze. Nie mówimy tu również o jakimś strasznie trudnym okresie, a jedynie o mądrzejszym, bardziej praktycznym wydawaniu. 

Ogólna charakterystyka miesiąca

Miesiąc trochę dziwny, bo niby spokój i swego rodzaju zastój, ale jakby na zapleczu toczą się działania zmierzające do poprawy sytuacji zawodowej i materialnej. Moze byc tydzień, gdzie nie drgnie nic, a potem w ciagu jednego dnia wszystko staje na głowie i rusza ostro do przodu.
Osoby samotne mają szansę poznac kogoś, ale nie wiem, na ile wasze energie będą mogły współgrać z szalonym charakterem , wręcz wichrzycielskim tego kogoś. I na koniec radosna wiadomość dla tych, którzy planują zakup domu. Wprawdzie nie widzę tego na kwiecień, ale z pewnością do końca roku uda wam się ten cel zrealizować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz