sobota, 28 marca 2015

STRZELEC - HOROSKOP na miesiąc KWIECIEŃ

STRZELEC

Co dobrego ?

Pojawi sie osoba, która bardzo was rozrusza, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Dzięki jej szaleńczej energii i wy ruszycie ostro do przodu ze swoimi długo odkładanymi planami i zrobicie, nie krok, ale porządny "sus" w ich realizacji. W waszej głowie zakiełkuje mnóstwo nowych pomysłów. Wydawać się może, że rozwiązał się worek z nimi.
Nie wszystkie będą się nadawały do natychmiastowej realizacji, ale jeden odpowiedni z pewnością się znajdzie.

Co smutnego?

Wielu strzelców będzie miało małe kłopoty związane z dzieckiem. Jakieś nie kończące się alergie i katary, albo zachowanie z którym trudno będzie sobie poradzić. Innych męczyć będzie fakt, że pomimo bardzo dorosłego już wieku, muszą jakby zaczynać swe życie od nowa.  Prosze pamiętać, że budowanie od nowa ma swoje uroki. Z nowym doświadczeniem mamy szansę  stworzyć coś o wiele lepszego, niż to co było.

Ogólna charakterystyka miesiąca

Najbardziej zadowoleni na koniec miesiąca będą ci, którym uda sie ściśle trzymać wytyczonego celu i planu działań. Będą się zazębiać rózne sprawy za siebie, zmuszając was do poedejmowania szybkich decyzji. Możliwe, że staniecie przed wieloma wyborami i trzeba bedzie sie mocno skoncentrować aby wybrać to, co najlepsze dla was. Nie wstydźcie się poprosić o radę przyjaciół, rodziny. Wysłuchajcie ich opinii. To z pewnością da dodatkowy obraz sytuacji i pomoże wam w wyborze.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz