poniedziałek, 28 listopada 2016

WODNIK- HOROSKOP na miesiąc GRUDZIEŃ

Praca i finanse

W tym miesiącu musicie kierować się moje drogie wodniczki przede wszystkim własną intuicją. Wodniki szukające nowej pracy napotkać mogą mnóstwo nieszczerych osób, lub takich, które nie wiedzą do końca czy chcą pomóc czy nie. Mnóstwo niejasności, na które trzeba będzie poświęcić więcej uwagi. Dla was miesiącem wielkich pozytywnych ofert i wiadomości będzie dopiero końcówka roku, ostatni tydzień. I lepiej od razi się
przygotujcie i psychicznie i praktycznie do faktu, że zamiast za przedsylwestrowymi sprawunkami to wy będziecie biegać załatwiając sprawy związane z nowym miejscem pracy.  Czekają was liczne dość przeprowadzki, ale to szczególnie tych, którzy się z tym liczyli, tak więc nie będzie to problemem. Mogą pojawić się natomiast problemy z bankiem i pożyczką kiedyś podjętą lub staraniem o nową. Osoby mające stałe zatrudnienie, mogą w pewnych momentach czuć się niepewnie i zastanawiać nad zmianą pracy. Będą i tacy wśród was, którzy dowiedzą się "na ucho", że wkrótce dostaną awans. Miesiąc bardzo chaotyczny i niepewny, ale z wielkim otwarciem na późniejsze miesiące.

Zdrowie

Ogólnie dobre samopoczucie, bez większych niespodzianek zdrowotnych. Niektórzy tylko mogą odczuwać lekkie stany podgorączkowe i drobne dolegliwości różnego rodzaju. Energia i radość będzie was mimo wszystko rozpierać przez większość dni, tak więc pomimo świątecznego chaosu i zmęczenia, miesiąc upłynie w prawie normalnym rytmie.

Uczucia

Wodniki, które mają za sobą nieudany związek, teraz w tym świątecznym miesiącu czuć będą sie niezbyt fajnie, próbując zasłonić pustkę nowymi znajomościami. Bardzo dobrze wam zrobią rozmowy i spacery z nowo poznanymi osobami, ale bardzo proszę nie decydujcie się tak szybko na nowe związki. Jeżeli wiesz, ze nie jesteś gotowa/y nie twórz nowego związku tylko po ty by nie być samej/samemu. Bardzo szybko bowiem okaże się , że wpadłaś/eś z deszczu pod rynnę.
 Osoby, które ostatnio po prosto się popstrykały, przerwą ciche dni i spróbują od nowa stworzyć ciepłą atmosferę.
Samotne wodniczki rozpoczną nową znajomość, której trwanie różne może być, ale przynajmniej mile spędzą okres świąteczny.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz