poniedziałek, 28 listopada 2016

BARAN - HOROSKOP na miesiąc GRUDZIEŃ

Praca i finanse

Radosne wiadomości w sprawach zawodowo- finansowych was czekają moje drogie baranki. Ciekawe, nowe  oferty pracy, lub odpowiedzi z zakładów, do których kiedyś zastukaliście. Bardzo duzo rozmów kwalifikacyjnych, które dadzą  pozytywny efekt. Ci, którzy załatwiają jakieś pożyczki, lub chcą zakupić samochód czy dom, znajdą to, co jest im potrzebne. Wielu baranów nie ma potrzeby zmieniać pracy, ale za to zmienią się ich
współpracownicy. Poprawi się również, już od pierwszych dni miesiąca znacznie atmosfera w pracy i o wiele radośniej będziecie rano do niej wychodzić. 


Zdrowie

Zdarzyć się mogą stany podgorączkowe. Oskrzela i problemy z nerkami wielu z was zaburzą porządek przedświątecznych prac. Proszę nie bagatelizować dolegliwości i poświęcić im czas. 

Uczucia

W stałych związkach wiele rozmów wyjaśniających sytuację sprzed kilku dni . Ale również i próby przeforsowania swoich marzeń. :) Osoby samotne spotkają kogoś, z kim bardzo łatwo nawiąże się nić porozumienia. Spróbujcie nie atakować tego kogoś cały czas. Pozwólcie mu się wygadać. Niech opowie to co mu na sercu leży. W ten sposób szybciej zrozumiecie z kim macie do czynienia. Czasem warto zasznurować ładnie usta i słuchać. Po prostu słuchać. Osoby, które staną na waszej drodze teraz, będą mieć dla was duże znaczenie.Nie tylko dla waszego serca. Również dla waszej pracy, dla przyjaźni, dla rozwoju duchowego. Nie przegapcie ich. :) 4 komentarze:

  1. hura wrescie oby sie sprawdzilo i o prace swietne i milosc czekam z niecierpliwoscia

    OdpowiedzUsuń
  2. dziękuje bardzo za super postawienie kart TeresaBroda

    OdpowiedzUsuń