piątek, 25 maja 2018

HOROSKOP na miesiąc CZERWIEC 2018

BARAN

Sprawy zawodowe pokazują konieczność intensywnych działań. Ukazują ten dział jako taki, w którym i rozpocząć coś nowego będzie można ale i taki, w którym poprzez awans uzyskać można stabilizację na długie lata. Tak więc, w zależności od etapu na jakim się znajdujecie  zrobicie kilka kroków do przodu.
Koniecznie wysyłajcie swoje CV jeżeli chcecie zmienić pracę, nawet jeżeli już bardzo długo nie ma na nie właściwego odzewu. Jest to miesiąc, który z pewnością przyniesie wam nowy start. Jeżeli nie start, to przynajmniej ukierunkowanie na odpowiedni zawód, odpowiednie miejsce pracy, odpowiedni etat. Negatywnym aspektem dla wielu z was może być jednak konieczność zrobienia nowego  początku. Może chodzić również o rozpoczęcie szkolenia, o konieczność posiadania odpowiednich dokumentów, które do tej pory wymagane nie były. Baranki, które  oczekują na decyzje w sprawie renty czy emerytury, jeszcze powalczą cały miesiąc dokumentami, aby dopiero w ostatnich dniach otrzymać odpowiedź. 

Zdrowie sygnalizuje problemy ze strunami głosowymi lub małymi zranieniami. Proszę również wolniej i uważniej jeść, bo łatwo o zadławienie się. Dokuczać mogą zaparcia, piasek w narządach, hemoroidy. Osoby, które oczekują na drobne zabiegi czy operacje muszą się liczyć z ekstra kosztami, które wyskoczą w związku z tym zupełnie nieprzewidziane. Niektórzy z was, jeżeli macie wśród najbliższych kobietę spod znaku ziemi (Byk, Panna, Koziorożec) mogą być zmuszeni do zaopiekowania się  nią, albo udzielenia jej jakiejkolwiek innej pomocy, otoczenia opieką, czy załatwieniem jej spraw osobistych.


W uczuciach  pięknie świeci słoneczko, dając nadzieję samotnym na pojawienie się dawno oczekiwanej osoby.  Świeci ono również dla osób w związkach formalnych i nieformalnych, więc każdy z was coś miłego zazna. Pojawią się motylki w brzuchu, romantyczne rozmowy, spotkania i plany na wspólny urlop. Może być ich jednak dość dużo, nawet za dużo jak na jeden miesiąc, co z pewnością skradnie wam sen z powiek. Fajnie się gadać będzie z nową osobą, ale nie zapominajcie, że rano trzeba wstać.  Zakochanych baranków będzie mnóstwo wokół nas w tym miesiącu. I dobrze, wasza energia udzielać się będzie wokół niosąc radość i optymizm. 
BYK 

Nowe wyzwania, nowe oferty pracy, z których wiele was po prostu zaskoczy. Jeżeli jesteś kochany Byku na etapie wstępnych rozmów, czy poszukiwania pracy, to z pewnością będzie ciąg dalszy. Zostaniesz zaproszony na kolejne spotkanie na którym ustalicie już ostatnie sprawy. Nowa oferta, która spadnie znienacka lub nowy pomysł, okazja, która narodzi się tak sobie, dosłownie znikąd,  przyniesie z sobą radość i popchnie temat zawodowy szybko do przodu. W wielu przypadkach może się to wiązać jednak z koniecznością zakończenia czegoś.  Może również doprowadzić do rozstania ze współpracownikami, dobrą atmosferą, ludźmi z  którymi byłeś zżyty od lat. Ten smutek, który widać na karcie może dotyczyć również faktu  przejścia na emeryturę- wszystko zależy od tego na jakim etapie życia jest każdy z was. Rozkład niesie z sobą jednak zalążek na nowe, tak wiec smutek szybko zamieniony zostanie w zaangażowanie się w nowe środowisko, nowe plany.  Wielu z was może zmartwić fakt, że zakład pracy narzuci wam konieczność podniesienia kwalifikacji. 

W temacie zdrowia widać problemy ze snem albo emocjonalną huśtawkę. Dokuczać może gardło, lekkie stany zapalne. Niektórzy zabiorą się ostro za walkę z kilogramami, które się rozgościły i odejść nie chcą. Możliwa większa nerwowość i kłótliwość. Możliwy również lęk o zdrowie partnera, bieganie z nim na różnego rodzaju badania. 

Dział uczuć z kolei wskazuje na narodziny nowego etapu. Samotni spotkają na swej drodze osoby, które wprowadzą zmiany w ich dotychczasowy rytm życia. Większość z tych spotkań będzie na bazie znajomości z kiedyś. Duże szanse na pojednanie, na spojrzenie po raz kolejny na znaną osobę. W tym miesiącu wiele osób wróci do siebie po okresie odosobnienia. Śmiało można powiedzieć, że dla Byków będzie to okres powrotów w znane ramiona. Dotyczy to również skłóconych małżeństw i par długoletnich. 
Wiele par zdecyduje się na prawdziwą rewolucję w związku. Oczyści sytuację, porozmawia szczerze, zdecyduje się na konieczne zmiany. To uzdrowi sytuację. W niejednym domu pojawi się pierścionek zaręczynowy. Muszę jednak dodać, że ten okres zmian, te rozmowy, ta konieczność podporządkowania się będzie w wielu przypadkach trudna. Wyciśnie łzę z oka i przyniesie ból serca. To jak mały zabieg, coś trzeba wyciąć, zeszyć i cieszyć się zdrowiem. Mała blizna jednak może pozostać w sercu wielu z was. Postarajcie się skupić na tym co dobre. Nie trzymajcie uraz w sercu, bo w pierwszej kolejności was samych obciążają, więc to się wam zwyczajnie nie opłaca :) 
BLIŹNIĘTA


Miesiąc urodziny wnosi z sobą trochę zamieszania ale i nowych możliwości w dział pracy. Będzie okazja uporządkować różnego rodzaju sprawy. Bliźnięta, które miały jakieś ciągnące się sprawy prawne z zakładem pracy ruszą do przodu. Nadejdą pozytywne wiadomości odnośnie spraw, które toczyły się kiedyś. Ci, którzy w swoim zakładzie nie czuli się ostatnio dobrze, podejmą decyzję o odejściu. Tak więc dla wielu z was zaczyna się czas zmian na lepsze. Poważnych zmian. Jeżeli ktoś jest wam winien pieniądze, to niestety trzeba wstąpić na drogę prawną bo po dobremu ich nie odzyskacie.

W sprawach zdrowia pokazuje się rozczarowanie w związku z tematem ciąży. Najwidoczniej to jeszcze nie jest ten odpowiedni czas i trzeba będzie troszkę poczekać. U osób starszych bardzo możliwe drobne kłopoty w tematach erotyczno -ginekologicznych. Kochani to tylko tak nieciekawie wygląda na pierwszy rzut oka, jestem pewna, że w trakcie okaże się to drobną sprawą, którą szybko uda się ogarnąć. 

Samotne Bliźnięta nawiążą wiele ciekawych znajomości ale większość z nich będzie na odległość. Niespodzianka czeka tych, którym dana będzie podróż, zwłaszcza, jeżeli znajdą się na lotnisku wieczorową pora. Miłość jak grom uderzyć może w wasze serducho pomimo iż bronić się będziecie. Bliźnięta w związku proszę o nie wyszukiwanie problemów tam gdzie ich nie ma. Znacie przecież już swego partnera. Są sprawy, których przeforsować się nie da. Nie i koniec. Trzeba je przyjąć albo się rozstać. A że rozstawać się nie chcecie, to po co słowne  bofory do domu wpuszczać i robić zadymę. Walczyć będziecie z wiatrakami, nagadacie się , nazłościcie a skarpetki i tak lądować będą za koszem a nie w nim :) 
Wasze karty miłosne nie są idealne, ale wy przecież lubicie jak coś się dzieje, jak jest troszkę zadymy i nowości, tak więc myślę, że mimo wszystko będziecie radośni w tym miesiącu. 

Kochani życzę wam mnóstwo radosnych nowin i spełnienia marzeń. Niech wam się wiedzie w każdej dziedzinie 😃😃😃
RAK


Sprawy zawodowe nabierają tempa. Ruszacie ostro do przodu podejmując bardzo ważne dla siebie decyzje. Wielu z was skorzysta z nowych możliwości i wyruszy w daleką drogę. Mnóstwo będzie teraz przygotowań do zmian ale i samych przeprowadzek.  Otworzą się dla was możliwości pracy za granicą albo współpracy z firmami zagranicznymi. Ci, którzy zmieniać nie będą oczekiwać mogą na awans. Raczki, które pragną otworzyć własny biznes, odważą się teraz wypłynąć na szerokie wody. To dobry czas na rozwijanie skrzydeł, uczenie się nowych rzeczy i podejmowanie konkretnych decyzji. Radość ze zmian będzie, ale w wielu przypadkach zaćmić ją może szereg spraw, które trzeba będzie uregulować przed wyruszeniem w drogę.

W sprawach zdrowotnych dokuczać mogą problemy hormonalne. Stres może utrudniać sen i zabierać wam spokój ducha. Proszę myśleć pozytywnie. To co jednego dnia wydawać się będzie górą ogromną, drugiego stanie się zwykłym kamieniem. Nie wyolbrzymiajcie problemów, skupcie się na rozwiązaniach. Proszę brać pod uwagę możliwość nieplanowanej ciąży i wzmocnić zabezpieczenie. Możliwe również drobne problemy z piaskiem i kamyczkami w organach wewnętrznych. 

Uczucia mogą was zaskoczyć dość mocno w tym miesiącu. Odżyje bowiem wiele z tego, co było kiedyś tam. Odezwie się były chłopak, była dziewczyna. Wystąpi z propozycją spotkania a potem odnowienia związku. Jeżeli jesteście wolne to radzę spróbować. Były partner/partnerka bowiem solidnie temat przemyślał, posłuchał serca i wraca by stać się bardziej podobny do partnera z waszych oczekiwań. 
Raczki w związkach czekają poważne rozmowy na temat związku, spraw, które trzeba zmienić, naprawić. Kochani, jeżeli już wymagacie od kogoś czegoś to bądźcie konsekwentni w tym. Tak samo w przypadku gdy to wy obiecujecie zmiany. Jeżeli bowiem zabraknie tej konsekwencji to związek nie przetrwa. 


Kochani życzę wam spełnienia marzeń i mnóstwo radosnych chwil 😊😊😊😊😊😊


LEW 


Lwiątka, które oczekują na decyzję z banku mogą spać spokojnie. Będzie pozytywna i pozwoli wam ruszyć z kopyta z waszym nowym pomysłem.   Proszę tylko nie wychodzić za bardzo przed szereg :) Nie nakładać na siebie ekstra obowiązków, które z serca wypełniać będziecie na początku a potem mogą stać się zbyt dużym balastem. bardzo proszę również o zachowanie równowagi w oczekiwaniach wobec projektu. Entuzjazm jak najbardziej mile widziany ale w logicznych ilościach. Pozytywne wiadomości przyniesie ten miesiąc również tym Lwom, które szukają pracy na zmiany lub typowo na noc. Wiele z nowych prac jakie staną na waszej drodze wymagać będą pewnych wyrzeczeń  coś za coś. To jednak ma i swoje dobre strony bowiem pozwoli wam uwolnić się od niektórych sytuacji, spraw, ludzi.

Zdrówko pokazuje jakieś skoki ciśnienia, konieczność rezygnacji z pewnych przyzwyczajeń, nawyków. Na krótki okres tylko, bo potem wszystko będzie mogło wrócić na dawne tory. Proszę uważać podczas kierowania pojazdami, nie szarżować za bardzo. Mogą pojawić się przejściowe kłopoty z dzieckiem. Uczucia to temat tryskający  niesamowitą energią. Lwy w związkach zabiorą się na poważnie za zmiany w swoim zachowaniu, w nastawieniu do partnera/partnerki, w oczekiwaniach wobec związku. Wykazywać będziecie chęć działania, ale i wyrozumiałość do wielu rzeczy, których jeszcze niedawno nie byliście w stanie przyjąć. Zaowocuje to powrotem radosnej, ciepłej atmosfery w związku, małżeństwie. 
Lwiątka samotne zweryfikują swoje przemyślenia i oczekiwania. Spojrzą na temat przyszłego partnerstwa inaczej, mniej wymagająco a bardziej erotycznie, figlarnie, co z pewnością ułatwi poznanie wielu ciekawych ludzi. 
Dobre wiadomości dla tych, którzy pragną powrotu dawnej partnerki, partnera. Odezwie się. Zaprosi na kawę. Porozmawia o tym, co cię drogi Lewku gryzło. Wysłucha . I da szansę. Nie zmarnuj jej tym razem. A może to ty tak zadziałasz w kierunku kogoś, kto jeszcze jest bardzo bliski. Dasz mu/jej szansę a sobie wielką radość i ulgę. Lubisz przecież wybaczać, pomimo iż rzadko to robisz ostatnio.


PANNA


Sprawy zawodowe rozkwitną w tym miesiącu jeszcze mocniej co pociągnie za sobą duże zmęczenie. Wielu z was uda się dopiąć celu w ważnym bardzo temacie. Pojawią się więc pierwsze wyniki, na razie jeszcze jak pąki kwiatów, ale wraz z upływem czasu, zaczną się rozwijać i tworzyć bukiety. Proszę jednak nie przesadzać z nadgodzinami, bo organizm wydaje się być mocno zmęczony już na początku miesiąca. Nowy rozdział spraw zawodowych jaki zaczyna się dla wielu z was, ma związek z koniecznością dopasowania się do wymogów ogółu, do bycia pod "obserwacją". Może być to trudne dla tych panien, które nie lubią za mocno błyszczeć.  Jeżeli do tej pory nie wydarzyło się w Twoim życiu nic specjalnego to znaczy, że nie jesteś gotowy na wielkie zmiany i chcesz iść spokojnym rytmem. Bez awansów i fanfar, bez podwyżek i marzeń ale za to spokojnie, bez dużego napięcia, gonitwy myśli i wszędzie obecnego pośpiechu. Pomimo dziejących się szybko zmian, jesteśmy kowalami swego losu. Jeżeli nawet nie można zatrzymać machiny zmian, to z pewnością można je spowolnić. Na przypływ gotówki nikt raczej skarżyć się nie powinien, chyba, że zadania jakie sobie wytyczył wymagają wielkich nakładów.

Problemy zdrowotne mogą lekko uderzać niektóre Panny w okolicach szyi i głowy. Struny głosowe, oskrzela, mogą nastręczać problemów. Odnowić się mogą również problemy z piaskiem w organizmie. Trudności odczuwać mogą również osoby mające skłonności do problemów z wydalaniem. 

Uczucia to temat nad którym będziecie musieli troszkę popracować. Coś tu dziwnego może dziać się w sferze waszych spraw sercowo- erotycznych. Dla jednych będzie to nowa znajomość, która niekoniecznie w odpowiednim miejscu i czasie się pojawi. Dla innych konieczność podjęcia decyzji odnośnie dalszych losów związku. Wygląda na to, że trzeba będzie się określić i to szybko, bo partner/partnerka  nie będzie chciał czekać.  Taka konieczność wniesie dużo dobrego. Zmusi was do przemyślenia spraw, do rzetelnej oceny sytuacji i własnych marzeń, pragnień i planu na życie. Tak więc moje kochane Panny dość mocny miesiąc wam się szykuje. 
WAGA


W pracy pojawia się zielone światełko nadziei dla tych, którzy pragną więcej zarobić, wyjść wyżej w hierarchii zawodowej, zmienić zawód na bardziej odpowiadający zainteresowaniom i zdolnościom. Pojawi się również okazja wejścia  w spółkę lub objęcia w pojedynkę małego biznesu. To jednak wymagać będzie posiadania pieniędzy. I to sporej sumki. I tu większość z was napotka na problem. Pozytywnie rozwiążą się wszelkie sprawy zaległe z zakładem pracy. Dobrze rokuje również ten miesiąc dla osób ubiegających się o etat w dziale związanym z prawem lub dziennikarstwem.

Zdrowie da o sobie znać małymi dolegliwościami, które wymagać będą kontroli ale z pewnością nie przysporzą większych problemów. Odnowić się może alergia lub dolegliwości znane wam od dawna. Krótka terapia wystarczy by poczuć się dobrze.  wasz organizm będzie w pełni sił, z łatwością stawi czoła każdej dolegliwości. Niektórym Wagom uda się nawet poskromić długotrwały problem. Metodą prób i błędów walczycie z nim od dawna. Teraz najwidoczniej nadszedł odpowiedni czas na zamknięcie tej sprawy.

Uczucia mówią o dużej radości, planach, spotkaniach w szerokim gronie rodziny i nie tylko.W związku z tym zaczną się zbierać koszty. I to spore, bo wielu z was zechce zrobić huczne  zaręczyny, inni wesele. Nie już, ale plany zaczną się mocno krystalizować.  Spotka was duże poparcie i pomoc  ze strony przyszłej teściowej. 
Samotne Wagi powinny koniecznie przyjmować zaproszenia na rodzinne imprezy, bo zawita na nie z pewnością ktoś spoza rodziny. I zrobi się przyjemnie, ciepło na sercu i duszy. 
SKORPION


Radośnie zapowiadają się wasze sprawy zawodowo- finansowe. Uda się otrzymać awans, zmienić pracę, dokończyć projekt. Utrudniać rozwój zawodowy wprawdzie mogą sprawy rodzinne, ale powoli powoli potraficie je ogarnąć w zadowalającą całość. Pamiętaj tylko drogi Skorpionie by nie czynić teraz wielkich otwarć, nie wydawać pieniędzy na coś, co nie jest absolutnie potrzebne. Z pewnością czeka was podwyżka, ale chyba jeszcze nie w tym miesiącu. Teraz raczej jest to tylko jej zapowiedź. 

Zdrowie może wam trochę grać na nerwach, bo nie do końca uda się okiełznać stare tematy zdrowotne pomimo wielu poczynionych wysiłków. I na dodatek jakieś owe drobiazgi mogą się pojawić wystawiając waszą cierpliwość na wielka próbę. Osoby, które czekają na drobne zabiegi, maja dużą szansę w tym miesiącu je wykonać z bardzo dobrym skutkiem. 

Uczucia to temat wymagający sprytu i dyplomacji. Samotni dobrze się nagimnastykują aby zdobyć kogoś, kto wpadł w oko. Jest duża szansa na to, że się uda . Wasz spryt okaże się tutaj zbawienny. 
Skorpiony w związku mogą przeżyć małe rozczarowanie w związku z partnerem abo ustaleniami odnośnie partnerstwa. Coś tutaj zakręci waszym sercem w mało przyjemny sposób. Nie zabraknie rozczarowania i ostrych słów. Kochani, to jednak szybko przeminie, przeleci rzez wasze niebo jak błyskawica by już następnego dnia zabłysnąć tęczą radości. Te burze są  czasem bardzo pożyteczne w oczyszczeniu atmosfery. 

STRZELEC


Rozpoczyna się okres podejmowania decyzji gdzie i na jakim kierunku znajdziecie się jesienią. Wielu z was bowiem podejmie takie starania w związku z nadzieją na zmianę pracy. Inni z kolei w związku z nadzieją na utrzymanie obecnej dzięki zdobytemu wykształceniu, podniesieniu kwalifikacji. Sprawy finansowe będą teraz mocno przeglądane pod tym kątem właśnie. Może nie być wesoło, bo przecież idą wakacje. Niestety tuż za wakacjami przyczłapią i ekstra wydatki, tak wiec logicznie proszę z tym planowaniem. Niektóre Strzelce rozpoczną już na całego nowy start w swój własny biznes. i dobrze, bo było to przygotowywane już od dawna. na spokojnie i krok po kroku a teraz właśnie nadszedł czas przecięcia czerwonej wstęgi. Tak więc- szerokiej drogi kochani w tych waszych nowych trasach życiowych.


Zdrowie wnosi trochę udręki spowodowanej stresem i zbyt małą dbałością o siebie. Dokuczać mogą przede wszystkim mięśnie. Cechować was będzie niesamowita nerwowość, zwłaszcza w niektóre dni. Proszę starać się panować nad tym. Pozytywne myślenie i odsuwanie trudnych spraw na bok przynajmniej na kilka godzin każdego dnia, tak by można była podnieść się energetycznie do góry. To z pewnością zaowocuje na dłużej, nie pozwoli wam wpaść w głęboki stres.


Uczucia to dość radosny temat w tym miesiącu. Zarówno samotni jak i porzuceni mogą liczyć nie tylko na nową znajomość, ale i powrót kogoś z przeszłości. Dostaniecie więc nową szansę i będzie można zacząć jeszcze raz. Już będąc mądrzejszym o doświadczenia z ubiegłych miesięcy.  Nowe znajomości idealne nie będą ale z pewnością uda się wam dogadać i ustalić jakiś sensowny kompromis w terminie późniejszym.
KOZIOROŻEC


Stabilizacja w sprawach zawodowych u większości z was. Nie widać nowych spraw raczej tylko kontynuację tego, co już znane , co od dawna stanowi cześć życiowego planu. Okres obfitujący w wyjazdy, delegacje, ale i zadowolenie w z związku z jakąś wgraną prawą. Ciekawie zapowiada się dla osób pracujących w działach z prawem związanych. Tutaj macie bardzo mocną rękę do spraw wszelakich. 

Zdrowie ukazuje się silnie i stabilnie. Mogą wprawdzie wystąpić okresy wzmożonej wrażliwości, lekko depresyjnych chwil, ale szybko przemijać będą. Jedynie osoby, które planowały na ten czas zabiegi, mogą poczuć się oszukane, bo termin zostanie w wielu przypadkach przesunięty. 

Uczucia to temat tryskający energią nowych związków, randek, motylków w brzuchu. Odnowa czeka osoby będące w stałych długotrwałych związkach przede wszystkim. Radość z nowego rytmu życia, z podejścia partnera do was dużo zmieni w waszych sercach, wniesie z sobą więcej miłości i radości. Tym samym rozbudzi w was pragnienia stworzenia czegoś więcej. W taki sposób związki wasze nabiorą błysku i mocy. 
Samotne Koziorożce chętnie będą wychodzić ze znajomymi mając nadzieję na spotkanie tej właściwej osoby. Taka szansa stanie na drodze wielu z was dzięki energicznej znajomej, która już od dłuższego czasu próbuje was zeswatać. WODNIK


Sprawy zawodowe wskazują na duże zmiany w kierunku lepszej stabilizacji. Jeżeli macie długi, to uda się je rozłożyć w czasie a te mniejsze szybko spłacić. Ci, którzy takowych długów nie zaciągali, teraz mogą skorzystać z jakiegoś ułatwienia i zakupić coś, na czym od dawna im zależy. Może będzie to samochód a może coś dużo większego. Okazji nie zabraknie co oczywiście  ułatwi wam podjęcie decyzji by zakupu dokonać teraz właśnie.

Upominać się o uwagę będą dość głośno wasze kości i kosteczki. Nadmiar płynów, które obciążają wasz organizm również będzie dość przykry. Wprawdzie to wszystko będzie pojawiać się od czasu do czasu ale jednak drażnić was będzie. Proszę nie zostawiać swoich zdrowotnych spraw na szarym końcu bo lepiej ot tak sobie, samo z siebie nie będzie. To są póki co sprawy drobne. Teraz czas jest by się im przyjrzeć i poskromić w zarodku.

Uczucia Wodnika przechodzić będą zmienny okres. Istna huśtawka nastrojów, decyzji, uczuć.I wielka potrzeba skoczenia w wir nowych wrażeń, nowych uczuć.  To czas, gdy wielu z was rozpocznie nowy flirt, gdy zdecyduje się na skok w bok. Będzie trudno utrzymać to wszystko w tajemnicy tak więc , kochani zastanówcie się dwa razy zanim zaczniecie brykać na całego. Istnieje bowiem niebezpieczeństwo utraty tego co jest.  Stałe związki popracują nad sobą nawzajem. Spróbujecie się wzajemnie pouczać, ale i opowiadać o swoich oczekiwaniach i swoich rozczarowaniach. Efekt końcowy różny może być w zależności od uczucia jakie was łączy. Jeżeli w związku jest źle, ale nie macie siły odejść tak czy siak, to lepiej zostawcie te dyskusje na inny termin bo partner może po prostu strzelić drzwiami i...i tyle go widzieliście. Dlatego też zostawcie te trudne rozmowy na inny miesiąc.Będzie bezpieczniej albo wy bardziej gotowi na każdą odpowiedź, na każdą zmianę. 
                                                                                     
RYBY 

Sprawy zawodowe to cała masa ważnych i mniej ważnych spraw, które pędzą za wami z rozpędem domagając się rozwiązania. W wielu przypadkach wiąże się to z zakończeniem pewnego etapu zawodowego. Efekty tego widoczne staną się po kilku miesiącach dopiero, kiedy to podejmiecie się czegoś nowego. Może nie w każdym przypadku będzie to coś zupełnie nowe, ale z pewnością na innych niż teraz zasadach.

Zdrowie stuka was palcem w plecy żądając odpoczynku i snu. pamiętajcie proszę by nie szarżować za dużo za mocno. Znajdźcie koniecznie czas na wypoczynek, na relax.  U niektórych Rybek mogą pojawić się zawroty , osłabienie i kłopoty ze snem. Chwilowe bo chwilowe, ale nie bagatelizujcie ich. Odpoczynek jeden dwa dni przywróci was szybko do formy.Uczucia to dział niespodzianek. Zwłaszcza dla samotnych. Nowa znajomość, która pojawi się na horyzoncie już od pierwszych dni pokaże swoją moc. I stabilizację. Będziecie mogli oprzeć się na niej i zacząć snuć od nowa marzenia. To dobry okres również dla osób, które chcą zmienić coś w związku ale mają obawy, czy to nie rozbije związku. Kochani, nie rozbije. Przedyskutujcie z partnerem to, co was dręczy. Szczera rozmowa bardzo wam pomoże i uleczy to co w waszym związku chore. To, co zaczęło się psuć. Przed wami  silny okres, który dążył będzie do tego by was zjednoczyć, by wam dać więcej szczęścia. 
                                                          
14 komentarzy:

 1. Pani Krystyna, wiem, że zamknęła Pani na jakiś czas wątek interpretacji snu, ale jest sprawą nagląca. 21 maja wysłałam CV w sprawie pracy, niestety domyślam się, że (wczoraj Minął termin składania dokumentów) moja cefałka przepadła przez moich pracodawcow, którzy mnie zwolnili, a teraz nagle podobnież chcą mnie odzyskać, chcą, żebym do nich wróciła, ale nie chca się upokarzać, więc to ja mam ich prosić o pracę i prawdopodobnie czekają aż do nich wrócę, na razie blokują wszędzie zatrudnienie mnie w innych firmach. Dziś śniło mi się, że zadzwoniła do mnie była szefowa z propozycją, żebym wróciła do firmy (akurat w tym momencie korzystałam we śnie z toalety. Byłam zamknięta w białej toalevie). Tu czekam na ewentualną odpowiedz od potencjalnych przyszlycg szefów, tu ten sen o byłej szefowej. Jak to interpretować ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie widziałam tego postu. Do tej pory już chyba twój były zakład złożył ci propozycję powrotu, bo sen wskazywał na fakt, że gdy jesteś na etapie zerowym- (biel) i uwalniasz się emocjonalnie od byłych problemów (toaleta) wtedy oni sie zgłaszają. To nie znaczy jednak, ze tam wróciłaś. Sen nic o tym nie mówił.

   Usuń
  2. Pani Krystyno, nie zadzwonili i mam nadzieję, że tego nie zrobią. Nie pali mi się tam do powrotu

   Usuń
  3. Bardzo możliwe zatem, że wyrażał zatem jedynie twoje obawy. Pozdrawiam

   Usuń
 2. A co gdy w śnie stoję na ulicy niedaleko przystanku w mojej rodzinnej miejscowości (gdzie widok ze snu pokrywa się w 100 procentach z światem realnym) w 5 osobowej grupie (ja, moja młodsza kuzynką, mój były kolega z pracy, jego przyjaciel i ktoś jeszcze). Nie rozmawialiśmy o niczym, obaj się do mnie bardzo przyjaźnie uśmiechali, byli mi bardzo przychylni i serdeczni (choć tak naprawdę rok temu było bardzo źle między nami). W pewnym momencie powiedziałam do kuzynki, żebyśmy już stąd szły, bo Ewelina jedzie i nie chce się z nią spotkać (Ewelina to osoba, z którą pracowałam tak jak z tymi chłopakami w tej firmie). Co to może być?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wbrew radosnej wymowie snu, moze on wskazywać na jakieś małe nieprzyjemności związane z tymi osobami pośrednio lub bezpośrednio.

   Usuń
 3. kiedy horoskop na lipiec?

  OdpowiedzUsuń
 4. Pani Krysiu nie działa juz sennik,a bardzo mi zalezy na wyjasnieniu symbolu sennego jakim jest- żółw,a mianowicie zobaczyłam go na na parapecie w kuchni,a potem znikł i pojawił sie mały kolorowy ptaszek.Mam ostatnio duzo kłopotow i depresje,czy ten sen jest dobry czy zły?jak Pani uwaza.Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zółw zapowiada , że sprawy, na które czekasz, rozwiązanie tych spraw, albo podróż, albo ogólne zmiany zyciowe, których pragniesz wydarzą się, ale trzeba czasu na nie. Wszystko bowiem ma swój własny rytm, swój własny sens działń i kolejność. Ten zółw z twego snu prosi o cierpliwość. Kolorowy ptak z kolei prosi o więcej kolorowych mysli, radosnego szczebiotania, o cieszenie się okruszkami, bo one tworzą całość. im więcej radosnych myśli, tym szybciej powstaje radosna energia wokół ciebie. Najtrudniej o nia gdy nie ma powodów do radości i wszytsko się sypie. Ale wtedy własnie ona jest najbardzij potrzebna aby skrócić czas trudny. Pmaiętaj o tym. Ten ptaszek jest symbolem również dobrych nowin, które beda napływac okruszkami do ciebie. Kuchnia to sprawy uczuciowe, a parapet łączy "wewnątrz" z "zewnątrz" tak wiec coś radosnego od osób spoza domu.

   Usuń
  2. Dziękuje bardzo za pomoc,ma Pani racje czasami życie jest trudne ,ale trzeba wierzyć nawet gdy to trudne.Pozdrawiam

   Usuń
 5. Pani Krysiu . Czy będzie horoskop na lipiec?

  OdpowiedzUsuń