środa, 11 kwietnia 2018

HOROSKOP na KWIECIEŃ 2018 - wszystkie znakiKochani kwietniowy horoskop nie Tarotem a kartami Lenormand, które wkrótce ukażą się na rynku. Talia składa się z dwóch talii po 40 kart. Jedna jest główna a druga uzupełniająca. Karty są marnej jakości kolorów, bo jest to póki co jedna z talii próbnych wydrukowana domowym sposobem na potrzeby testowania
Zapraszam 

BARAN

Sprawy zawodowe zaskoczyć was mogą niespodziewanymi sytuacjami. Może okazać się, że coś trzeba szybko poprawić albo że nagle zaroiło się od pilnych zleceń. Proszę tez wykonywać swoje zajęcia z większą uwagą, żeby potem nie okazało się, że coś było niedoklejone. Baranki szukające pracy raczej będą mieć trudności w tym miesiącu albo przynajmniej do jego połowy. Cierpliwości kochani.Zdrowie 

Czekają was badania, które już dawno były zaplanowane. Trzeba będzie w końcu się za nie wziąć.  Ci, którzy już wiedzą co mają robić, zaczną małymi kroczkami wdrażać nowy system odżywiania by szybciej pozbyć się problemów.  Miesiąc może obfitować w konieczność wielu wizyt w gabinetach lekarskich, ale będa to drobne sprawy i rutynowe badania.

Uczucia

Ten miesiąc dla wielu z was będzie bardzo ważny nie tylko ze względu na urodziny. Pojawi się bowiem osoba, od dawna wyczekiwana. Osoba dzięki której otworzycie swe serca ponownie na  związek. Dacie sobie szansę na szczęście. Dotyczy to zarówno samotnych jak i tych, którzy od pewnego czasu są skłóceni. Wydarzy się coś, co sprawi, że znajdziecie wspólny język ponownie. Niespodzianki zawitają również do Baranków w stałych związkach.  Z pewnością stworzycie coś razem, coś co da wam ogromną radość i nadzieję na silną przyszłość. Może to być zakup domu, może otwarcie własnej firmy, może nowy samochód. Ważne że z wkładem was obojga. 

Kochane Baranki świętujące swe urodzinki w kwietniu- niech wam się szczęści, niech się rozwija to czego pragniecie i przynosi radość i zyski. I duchowe i materialne.BYK
W pracy czekają was liczne szkolenia, wyjazdy, siedzenie godzinami na wykładach. Może być to nudne, ale z drugiej strony to jakaś odskocznia od tych samych pomieszczeń i tej samej pracy. Karty mówią o możliwości rozwoju, o awansie, uznaniu. Również o wyjazdach w delegację. Z pewnością Ci, którzy szukają pracy, mają szansę na liczne oferty. 

Zdrowie 

Stare sprawy zostaną częściowo "naprawione". Odpowiednia kuracja ale i co najważniejsze odpowiednie nastawienie da o sobie znać w postaci widocznych efektów. U niektórych Byków pojawić się mogą problemy ginekologiczne. Proszę nie ryzykować w kontaktach erotycznych z osobami nowo poznanymi. 

Uczucia

Byki w stałych związkach odczuwać mogą wielką potrzebę odskoczni od codzienności. Potrzebę zrobienia czegoś zakazanego. Wielu z was pozwoli sobie na flirt a wyjazd w celu podreperowania  budżetu będzie wspaniałą okazją.
Samotni mają szanse na spotkanie osoby i przeżycia niezapomnianych wrażeń, ale proszę nie robić sobie za wielkich nadziei bo związek nie ma zbyt wielu szans na przetrwanie.

Kochane Byki obchodzące urodzinki w tym miesiącu- życzę wam spełnienia marzeń i osiągnięcia wymarzonego celu.
BLIŹNIĘTA Sprawy zawodowe przechodzić będą przez wiele małych zmian. Stres będzie dość częstym gościem, jak to zwykle przy zmianach bywa. Pojawi się jakieś niezadowolenie, ale szybko zajmie jego miejsce radość z konieczności wprowadzenia zmian. Zmiany bowiem będą  dla was okazją do rozwinięcia skrzydeł, zarobienia więcej pieniędzy. Gdyby nie ten nacisk, którego doznacie, jeszcze długo byście się zdecydować nie mogli. Pozytywny miesiąc również dla osób bezrobotnych szukających pracy. Okazja pojawi się z daleka, ale będzie czymś wyjątkowym.
Zdrowie

Okres różnego rodzaju badań okresowych, których wyniki umożliwią zmianę życia. Jednym pozwolą z niego korzystać jak dawniej, bo wynik wskaże ustąpienie choroby, innym pozwolą wyjechać. Jeszcze innym pomogą odnaleźć właściwy sposób na odzyskanie zdrowia.

Uczucia

Bliźnięta w związku pracować będą nad ulepszeniem relacji. Próbować będziecie wielu  metod by wszelkie obowiązki rozdzielić sprawiedliwie i by nie było niesnasek. Jest to odpowiedni czas na to by wprowadzić zmiany. Cieszyć się będziecie również wygraną czy to w grach losowych czy to w innych dziedzinach życia. Jeżeli  macie jakieś wspólne sprawy prawne, zostaną pozytywnie zakończone.
Bliźnięta samotne z kolei mają szansę poznać swego partnera podczas załatwiania spraw w urzędach. Pomimo iż będzie to dla was trudny dzień to jednak przyniesie wam szczęście. 

RAK

Wasze sprawy zawodowe powoli  zaczynają kwitnąć. Nie jest to jeszcze ich pełen rozkwit ale "pączuszki" się już pokazały, więc tylko czekać na pełny "kwiat i owoc". Wielu z was pomoże starszy pan. Szczególnie szybko pozytywne zmiany dotrą od osób, których praca związana jest z uzdrawianiem, astrologią, psychologią oraz rozwojem duchowym szeroko pojętym. 
Oczekujący na zaległe wynagrodzenie lub pomoc finansową z urzędu czy rodziny- mogą spać spokojnie. Z pewnością wpłynie na konto lub prosto do ręki.
Zdrowie

Osoby borykające się z problemami zdrowotnymi z pewnością odkryją nowe sposoby , odpowiednich lekarzy lub odpowiednie miejsce w którym lekarze zajmą się problemem solidnie i dogłębnie. Szukający pomocy finansowej na leczenie również mogą liczyć na pomoc Aniołów i anielskie osoby na swej drodze. 

Uczucia

Osoby w związku stałym, rozpoczną przygotowania do oficjalnych zaręczyn, ślubu lub chrztu w zależności od etapu na jakim się aktualnie znajdują. Samotnym miesiąc upłynie pod kątem wielu spotkań koleżeńskich i zawodowych. Jest wielka szansa, że spotkacie na nich kogoś, kto poruszy struny waszego serca i umysłu.  Wiele osób nawiąże znajomość dzięki pomocy (świadomej bądź nie) starszej kobiety. Ale jak to zwykle na spotkaniach towarzyskich bywa, nietrudno o kłótnie (zwłaszcza po imprezie), tak więc bardzo proszę, pamiętajcie o tym, nie stwarzajcie powodów do zazdrości, aby dzień po radosnym wydarzeniu nie zepsuł wam wspomnień. 


LEW


Praca

Lwy poszukujące pierwszego lub lepszego niż obecne zatrudnienia spędzą miesiąc na wielu rozmowach wstępnych, wysyłaniu swego CV, wertowania ofert pracy i..i od nowa to samo. Miesiąc ten bowiem w większości przypadków nie jest w stanie jeszcze zagwarantować wam umowy na jaką liczycie. Niektórzy, ale nieliczni dostąpią tego zaszczytu w ostatnich dniach miesiąca.  Proszę nie decydować się na to co jest tylko spokojnie zaczekać na coś, co naprawdę będzie dla was odpowiednie. Zaczekać, bo opóźnienia nie są na miarę miesięcy a tylko kilkunastu dni. 

Zdrowie

Mocno chore lwy znajdą bardzo ważne dla siebie lekarstwo. Coś co bez względu na cenę okaże się tym złotym środkiem, który pomoże unicestwić problem. Osoby zdrowe z kolei, wydadzą mnóstwo na różnego rodzaju terapie upiększające. Tak wiec uwaga kochani, trzymajcie rękę na portfelu zamawiając produkty. 

Uczucia

Bardzo dobry okres dla par skłóconych, karty mówią bowiem o zdrowym spojrzeniu na temat. Mówią o szukaniu odpowiednich metod na odszukaniu własnych potrzeb i na wyrażaniu ich. Na ustaleniu takich warunków, które będą do przyjęcia przez obie strony. 
Samotni odnajdą bliską osobę podczas spotkań o tematyce zdrowia, rozwoju duchowego. Będzie to dopiero początek ale  bardzo szybko zacznie się rozwijać, przynosząc pierwsze radości. 

PANNA

Praca

Wielu z was stanie przed koniecznością dokonania wyboru pomiędzy dwiema dobrymi okazjami. Inni z kolei podejmą pracę dodatkową na której wam bardzo zależało. Często może się to wiązać z oddaleniem od rodziny, ale z pewnością nie zawsze, bo będą i tacy, którym teraz właśnie uda się tak rozbudować własny zakład, że będą mogli zatrudnić rodzinę. Z finansami może być jednak różnie, ze względu na różnego rodzaju inwestycje zawodowe. Może trzeba zakupić będzie większy samochód, może nowszy model. 

Zdrowie

Nadchodzi właściwy moment, żeby zająć się jakimś problemem, który pojawia się i znika. Może to właściwy moment, by rozpocząć kursy związane z rozwojem intuicji lub talentu. To również dobry moment by przypilnować spraw związanych z macierzyństwem. W tym miesiącu wiele kobiet toczących walkę o to by stać się mamą, zobaczy  upragnione kreski na zakupionym teście.

Uczucia

Bardzo dobry okres czasu dla osób, którym zależy na uzdrowieniu związku. Partner będzie otwarty na rozmowy i propozycje a wy chętnie temat podejmiecie. Pragnienie powrotu do tych wspaniałych chwil z przeszłości będzie waszym celem. 
Samotne Panny poświęcą wiele czasu na rozmyślania i poznanie siebie samego. Wielu z was bowiem zrozumie, że musi być jakiś głębszy powód niepowodzeń w życiu uczuciowym. Tylko nieliczni otworzą się na poszukiwania partnera. Większość raczej  będzie szukała złotego środka na dokonanie zmian w sobie, w oczekiwaniach wobec partnerstwa.


WAGA 

Praca

Sytuacja zawodowa może spędzać sen z powiek niejednej Wadze. Obecne zajęcie, albo jego całkowity brak jest mocnym cierniem i trzeba przyjąć ten problem już  "na klatę". Skończył się okres na tłumaczenia, na życie marzeniami, na pocieszanie, że jakoś to będzie. W portfelu zaczyna pojawiać się coraz większy debet. Koniecznie kochani musicie postarać się o stanowisko pracy i to jak najszybciej, choćby musiało to być coś zastępczego na początku.

Zdrowie

Wagi cierpiące ostatnimi czasy na dość silną depresję zaczną powoli otwierać szerzej oczy i dostrzegać piękno świata i czekające  okazje, oferty. Niektórzy dzięki odejściu kogoś z waszego życia, z waszego "podwórka" będą mogli pofrunąć wyżej, rozwinąć swoje skrzydła. 

Uczucia

Zakończy się okres nerwowych rozmów, organizowania wspólnego gniazda na siłę. Wiele związków, które wisiały na włosku ostatnio, może się zakończyć. Kochani, to ostatni moment, by zmienić swoje zachowanie jeżeli nie chcecie stracić tego partnera.
Samotni zrezygnują na chwilę z prowadzenia wielu rozmów , z wieloma partnerami równocześnie. Jedni skoncentrują się na tym, który zyskał najwięcej punktów, a inni odrzucą wszelkich dotychczasowych kandydatów i skoncentrują się na sobie. Zanim rozpoczną kolejne poszukiwania odpoczną, naładują swoje baterie, znajdą czas na koleżeńskie spotkania.


SKORPION

Praca

Bardzo duże zmiany dla Skorpionów, których praca związana jest z występami publicznymi, dziennikarstwem  
telewizją, radiem. Liczne wyjazdy ale i awanse spotkają niejednego Skorpiona. Radosne informacje dla osób, które poszukują pracy za granicą. Wiele osób, zyska miedzynarowodową sławę lub  otrzyma zaproszenie na ważny zjazd, szkolenie za granicami kraju.

Zdrowie

To czas, gdy wszelka niewiadoma odnośnie zdrowia rozwiąże się pozytywnie dla was. Odkryty zostanie problem, który zabierał wam sen z powiek i napawał lękiem. To czas również, kiedy wielu z was zacznie się głębiej interesować tematem zdrowia. 

Uczucia 

Dla par którym ostatnio źle było razem nadchodzi czas, kiedy trzeba się pożegnać. I często zapłacić słony rachunek za wspólne życie.
Dla osób, które zdążyły się już pogodzić po rozstaniu to czas na planowanie przyjęcia zaręczynowego lub ślubu. 
Dla samotnych los ma nowe znajomości zawarte podczas spotkań w niewielkim gronie. Niewykluczone, że nowy pan, czy nowy pani w waszym życiu będzie osobą pracująca w restauracji.


STRZELEC

Praca

Niesie z sobą ten miesiąc propozycje wyjazdu za granicę. pana Strzelca lub partnera pani Strzelec.  Karty mówią również o awansie,  o otrzymaniu pracy na wysokim stanowisku. Pozytywna odpowiedź dla tych, którym zależy na pracy w wojsku, w służbie celnej czy policji. Ci, którzy oczekują na emeryturę z zagranicy również będa mogli się cieszyć dobrymi wiadomościami.

Zdrowie

Osoby chore będą musiały przeprowadzić dosyć drogie "naprawy" swojego organizmu. Macie rację wybierając najlepszych pomimo srogiej ceny za poradę. Zdrowie jest jedno i trzeba o nie dbać.
Osoby zdrowe ruszą "na sklepy" aby zaopatrzyć się w zdrowe produkty dla zdrowia i urody. Uważajcie  na zakupy, kupujcie to, czego rzeczywiście potrzebujecie a nie wszystko, co wam wpadnie w ręce.

Uczucia

Flirty i romanse wiszą w powietrzu. Każdy Strzelec poczuję nieprzepartą chęć spotkania się z kimś nowym, tak w ukryciu, na trochę. I zrobi to. Trochę dla siebie, trochę na złość partnerce, partnerowi. 
Samotni będą szukać nowej sympatii w każdym środowisku, nastawieni bardziej na przygody niż poważny związek.

KOZIOROŻEC

Praca 
Kwiecień to miesiąc spełniających się marzeń zawodowych. Zaproszenia na rozmowy wstępne, szybko przyniosą podpisanie umowy. Koziorożce mające własną działalność rozpoczną prace nad nowymi zamówieniami. Bardzo dobry okres dla artystów. Wena twórcza odwiedzi was rozsiewając radość i dumę. Wielu  Koziorożców i to nie tylko młodych odkryje swoje hobby, przekształcając je szybko w nowy zawód.Zdrowie

Osoby, które ostatnio borykały się z problemami zdrowotnymi zobaczą teraz pierwsze rezultaty poprawy. Koniecznie starajcie się zlikwidować stres albo przynajmniej go zmniejszyć. Prosze poszukac sposobu na odreagowanie, na wykrzyczenie go z serca.

Uczucia

Samotni mają bardzo duże szanse na spotkanie kogoś, kto wie czego chce, kto będzie od samego początku dążył do stabilizacji i tworzył stabilne wspólne gniazdo. 
Koziorożce w związku rozpoczną pracę nad poprawą wzajemnych relacji. Będzie wiele rozmów, które pomogą zrozumieć oczekiwania partnera. 
Wielu z was zaplanuje powiększenie rodziny. To miesiąc, po którym wielu z was zostanie rodzicem obserwującym z czułością powiększający sie brzuszek.


WODNIK

Praca

Bardzo dobrze układać się będą wasze sprawy zawodowe. Jeżeli chcecie dokonac zmian, to teraz jest najlepszy okres czasu. Na spokojnie, bez wielkiego stresu uda sie wam przejscie z jednej pracy do drugiej. Wielu z was zajmie sie rozwojem duchowym chcąc uleczyć wiele spraw z przeszłości i zadbac o to by przyszłość była juz bez błedów.

Zdrowie

Kochani najwyższy czas zadbać o zdrowie a zwłaszcza o swoją kondycję fizyczną. Trzeba koniecznie wygospodarować czas na ćwiczenia zanim zacznie się głębszy problem.
To również czas na wymianę nawyków żywieniowych. Każdy kto teraz rozpocznie walkę z nałogami, ma wielką szansę wygrać, bo sytuacja trochę przypomina tę, kiedy mówisz, że nie umiesz szybko biec a nagle spostrzegasz, że cie goni jakiś groźny pies.

Uczucia

Bardzo dobry okres dla samotnych Wodników. To czas kiedy pojawi się ten właściwy, najwłaściwszy do stabilnego związku. To również czas gdy, w zwiazkach rozkwitnie miłość i radość i każdy z was zechce stworzyć wspólnie z partnerem coś jeszcze piękniejszego :) 


RYBY

Praca

Bardzo obfity zawodowo miesiąc jest przed wami kochani. Zlecenia z różnych stron, po kilka prac naraz. Nowe początki na horyzoncie. A wszystko w wielkim zadowoleniu bo będą to prace, które dadzą wam satysfakcję.  Wielu z was poczyni całkiem nowe początki idąc za głosem swego serca i marzeń.


Zdrowie

Odnowa w pełnym tego słowa znaczeniu. Znajdą sie odpowiednie leki i odpowiednie suplementy, które szybko unicestwią dolegliwości. Odkryjecie drogie Rybki ciekawe sposoby naturalne na utrzymanie pieknego wyglądu. To miesiąc prawdziwej odnowy biologicznej. Wiele rzeczy będzie się działo samoistnie wręcz, co oznacza, że będziecie pieknieć w oczach.

Uczucia

Duzo radosnych uniesień w waszych związkach ale i dużo stabilizacji. Bedziecie chętnie rpzebywac w domu, cieszyc sie drugą osobą niejako w samotności, ale za to mocno i konkretnie. Samotni mają szansę na spotkanie ciekawej osoby podczas odwiedzin u koleżanki albo kogoś z rodziny. Znajomości zawarte w kwietniu, a zwłaszcza pod koniec miesiąca, mają szansę na trwanie w czasie i trwanie i trwanie. 
15 komentarzy:

 1. Krysiu, bardzo dziękujemy ale jedna uwaga - w horoskopie dla wodniaków na miłość, piszesz o Koziorożcach. Czy to pisarska pomyłka?

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam
  Czy w tym roku też będzie pani udostępniała pokój na wakacje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak ocvzywiście. W tej sprawie prosze pisac tutaj, na stronce moich pokojów

   https://www.facebook.com/Grecji-czar-Magiczny-pok%C3%B3j-954752501311354/?ref=bookmarks

   albo na mesengerze na facebooku.

   https://www.facebook.com/gkwojnar

   Usuń
 3. Skorpion weryfikacja praca nie sprawdzil sie twoj opis,ale zmiana.taka.ze.tylko.3 dni.kwietniu pracowałam, reszta miałam przymysowe.wolne,bo.pracy nie.bylo.przez klienta. Zdrowie.bylam.u ginekologa bo dwa lata temu badania robilam,czas sie przebadac. Uczucia planujemy przyjecie slubne. Pozdrawiam Sylwia.P

  OdpowiedzUsuń
 4. Strzelec...coś te karty przekłmuja..
  W pracy zamiast awansow..totalna klapa..stan DNO..zdrowie miałam kosztowne leczenie a w miłości bez zmian żadnych dodatkowych atrakcji.
  Wróc Krysiu do tarota.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, nie przekłamują. Ale Strzelców jest cała masa, nie u każdego będzie to samo akurat. Temat awansu nie jest sprawą, która wyskakuje zniką tak nagle. Opiera się na sytuacji już trwającej- i pozytywnej. Jeżlei więc od pewnego czasu jest kiepsko, to i wiadomo, ze awansu nie będzie. Pamieaj jednak, ze czesto "dno" w rpacy jest po to by ją zmienic i moze właśnei w ten sposób awansować na lepsze i ciekawsze stanowisko. Pozdrawiam życząc pozytywnych rozwiązań

   Usuń
 5. Tarot w starym wydaniu był o niebo lepszy

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam Pani Krysiu. Czy na maj będzie horoskop ? Prosimy o to bardzo.

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam i ja .. Tak prosimy Pani Krystyno. Czy kazdemu barankowi rozsypały sie uczucia? :(
  Pozdrawiam serdecznie .A.

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepraszam najmocniej, miałam mnóstwo zajęć i nie zdążyłam z horoskopem na maj. Będzie już wkrótce na czerwiec.

  OdpowiedzUsuń