piątek, 22 grudnia 2017

HOROSKOP na rok 2018 - BYK

PRACA I FINANSE

Nowy Rok wkracza z wielkimi zmianami zawodowymi. Szykują się nowe umowy, nowe możliwości. Wielu z was już na początku roku przeżywać będzie zawodową kwarantanne. Ogarnąć was może zniechęcenie do kontynuowania tego, co już dobrze znane. Do uszu wielu Byków dojdzie wiadomość o  zwolnionym właśnie etacie na stanowisku, który od dawna rozpala wyobraźnię.  Okazje zawodowe jakie pojawią się przed wami będą mocnym wyzwaniem. Wraz z nimi bowiem podążą głębokie zmiany życiowe. Trzeba będzie pozostawić dotychczasowe przyzwyczajenia, znaną sobie wygodę i wspinać się na szczeble kariery zawodowej od nowa.  Bardzo możliwa
jest całkowita zmiana zawodu. Niewykluczona również zmiana miejsca zamieszkania. Byki pragnące stworzyć własny biznes proszę o rozwagę i skrzętne badanie kandydatów na wspólnika. Nic na szybko, nic na "wczoraj".  Wielu z was ogarnie przerażenie przed tak drastycznymi zmianami, ale jako osoby silne i przebojowe, szybko pogonicie w dal obawy i odrętwienie w działaniu.  Na twarzy pojawi się uśmiech a w sercu nadzieja, że zamknięcie jednych drzwi, daje szansę na otwarcie drugich. 

ZDROWIE

Stabilizacja w trudnych sprawach zdrowotnych będzie dobrze odczuwalna. Pomimo iż obawy i niepewność mogą jeszcze się rozbijać po głowie, to już z dnia na dzień widać będzie konkretne efekty pozytywne.  Osoby pragnące zajść w ciążę cieszyć się będą dobrymi wiadomościami. Miły będzie również pobyt w sanatorium tak długo odkładany z różnych przyczyn.

UCZUCIA

Byki w stałych związkach ogarnie groźna nuda i zbytnia pewność siebie. Brak motywacji do jakiejkolwiek zmiany może wpływać bardzo negatywnie na wzajemne kontakty partnerskie. Proszę nie poddawać się tym nastrojom i koniecznie zadbać o nowe pomysły spędzenia wspólnego czasu. Taka nudna stabilizacja ma również dużo dobrego w sobie- ma tę właśnie stabilizację, której inni bez skutku poszukują. Najtrudniej jest ją zdobyć, o wiele łatwiej urozmaicić i ożywić. 

Byki samotne bardzo proszę nie traćcie czasu na lamenty i smutki w związku z tym, że nic się nie dzieje w waszym życiu. Pamiętajcie, że ten kto szuka ma więcej szans na nowe znajomości i na zmiany swego życia. Rok może nie być rewelacyjny ilościowo,  jeżeli chodzi o nowe znajomości, ale z pewnością będą to znajomości na których solidne fundamenty zbudować można. 

CELE

Rok 2018 da wam duże szanse na zrealizowanie wysokich celów w dziedzinie gromadzenia funduszy oraz kończenia różnego rodzaju zadań z roku poprzedniego. Wielu z was teraz z łatwością dokończy uciążliwe kursy, zdobędzie potrzebne certyfikaty i ruszy dzięki temu łatwiej do przodu. Kto planuje rozpocząć budowę lub remont z pewnością w tym roku będzie go na to stać. Łatwo będzie również przebranżować się na kierowcę zawodowego, czy też otworzyć firmę  z transportem związaną.

NIESPODZIANKI

Pomoc i to zupełnie ale to zupełnie niespodziewaną otrzymają osoby, które ubiegają się o prace związane z psychologią, coachingiem, medycyną. Uśmiech losu czeka również na pary oczekujące dziecka.  Bardzo przyjazny rok również dla osób, które koniecznie potrzebują ekstra przeżyć a związek im na to nie pozwala. Wasze nowe hobby również może pomóc załatać te dziurę, której partner czy partnerka już nie wypełniają. Będzie szansa  na romans a co za tym idzie i całą gamę dodatkowych bodźców. 

Kochane Byki życzę wam cudownego 2018 roku. Niech spełnią się wasze marzenia 🎄🎄🎄🎄


Podręcznik do nauki kart- zobacz link poniżej

Podręcznik kart Lenormand

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz