środa, 20 grudnia 2017

HOROSKOP na rok 2018 - BARAN

PRACA I FINANSE


Czeka was drogie Baranki rok mocno zakręcony zawodowo. Mocno, ale pozytywnie. Pojawi się potrzeba dokonania zmian i podążycie za tym wewnętrznym głosem ze znanym sobie impetem. Na drodze wielu Baranków, którym wydaje się, że już się ustabilizowali zawodowo pojawi się oferta, która otworzy apetyt na coś zupełnie innego, coś o czym wcześniej marzyliście tylko w snach. No i zacznie się dziać.... najpierw jak na
zwolnionych obrotach a w drugiej połowie roku już w tempie wyścigowym. Baranki, które nie zechcą dokonywać aż tak drastycznych zmian, dokonają ich tylko w obrębie pracy już istniejącej. Proszę nie liczyć na to, że rok 2018 pozwoli wam przetrwać w pracy bez żadnych zmian, bo cudu trzeba, aby nic się nie zadziało. Pamiętajcie, że te zmiany pozwolą Wam się ustabilizować jeszcze bardziej, a zyskane dodatkowo pieniądze dadzą początek na coś ekstra. Coś, co jest marzeniem rodzinnym od wielu lat. Baranki, które w roku 2018 dopiero startują zawodowo, szybko trafią na ofertę, która pozwoli szeroko rozwinąć skrzydła. Początek roku ze swymi zmianami najmocniej "uderzy" w osoby urodzone w ostatnich dniach znaku. Wy będziecie już od lutego wciągnięci w wir zawodowych zmian. Środek roku zastanie was już mocno osadzonych na nowych pozycjach. Ale to nie znaczy, że te pozycje już będą ostateczne, bo listopad i grudzień burzyć będzie ponownie  ciszę zawodową stawiając Wam na drodze kolejne okazje. Z tych jednak korzystać będą tylko Ci, którym rzeczywiście będzie się chciało robić kolejny wielki krok ku nieznanemu.  
Proszę zwracać uwagę na wydatki, bo zmiany pomimo iż wniosą ze sobą podwyżki, to jednak w wielu przypadkach pociągną za sobą duże wydatki. Dotyczy to przede wszystkim osób pracujących na własny rachunek. Ale nie tylko, bo i Baranki będące na etacie, w związku ze zmianami rozglądać się będą za nowym samochodem, który ułatwi dojazdy. W niektórych przypadkach wydatki te dotyczyć będą konieczności dokonania przeprowadzki i wynajmu mieszkania. 

ZDROWIE
Sprawy zdrowotne w niektórych momentach roku mogą was mocno "usadzić" w miejscu, bo organizm , który w gonitwie zawodowej będzie traktowany po macoszemu odzywać się może na różny sposób i "żebrać" o swoje. Liczcie się z tym, że potrzebny wam będzie solidny odpoczynek, więc nie rezygnujcie z wakacji. Pamiętajcie również by przynajmniej"co któryś weekend" najzwyczajniej leniwie poleżakować i pospać. Pozwólcie swoim głowom nie myśleć, nie planować. Niech i one mają swój wolny czas . Trudne co? 😃😃

UCZUCIA

Baranki w stałych związkach będą z większą dbałością pielęgnować związek mając na uwadze, że z racji zawodowych zmian poświęcają mu mniej czasu. Tak więc, te wspólne krótkie chwile, będą bardzo owocne i dzięki temu wasz związek nie ucierpi.  W wielu przypadkach, wasz partner/partnerka będą mocno uczestniczyć w zmianach zawodowych, co z pewnością wpłynie pozytywnie na wasz związek. 

Ci, którzy są póki co, z różnych powodów samotni, mieć będą duże szanse na spotkanie osoby bliskiej sercu w środowisku zawodowym. I w swoim miejscu pracy i podczas kontaktów z klientami. Liczne wyjazdy w delegacje lub szkolenia również będą ekstra okazją do nawiązania nie tylko ciekawych, ale i bardzo serdecznych, miłosnych znajomości. 

Pary, których ostatnio kontakty były na ostrzu noża, w tym roku, z oporem i krok po kroku ale jednak, znajdą wspólną ścieżkę do szczęścia. Jeżeli nie doszło do ostatecznego rozłamu w roku ubiegłym, to ten rok da wam szansę na ponowne scalenie związku. 

CELE

Wasze kroki kierować będziecie przede wszystkim w kierunku sprawiedliwego zakończenia starych spraw. Rodzinne sprawy sądowe będą wielu z was spędzać sen z powiek i dołożycie wszelkich starań, by spory zostały zakończone. Obawiam, się jednak, że nie w każdym przypadku, wygrana będzie należeć do was. To samo dotyczy spraw, które zawisły w powietrzu.  Musicie się pogodzić z rzeczywistością, w której nie ma już miejsca na wyjaśnienie ich, bo druga strona, ma swoje własne zdanie i żadnych wyjaśnień nie przyjmuje. Cokolwiek zrobicie, powiecie, ofiarujecie- sprawy pozostaną w tym samym miejscu. 

NIESPODZIANKI

Rok 2018 ma dla was dużo radosnych, małych i większych zdarzeń, nowinek, rozmów i ciekawych spotkań. Ale najwięcej niespodzianek czekać na was będzie w temacie uczuć do drugiej osoby. Jedni z Was odkryją jak ważny jest partner, który do tej pory wydawał się tylko kimś kto jest bo jest. Odnajdziecie przy nim swój spokój, poczucie bezpieczeństwa i radość z tego, że jest, nawet jeżeli nie jest on w 100% taki jak ten wymarzony. 
Inni z kolei "dorosną" do takiego etapu, gdzie partner czy partnerka nie są im potrzebni. odczuwać będą radość z istnienia, z bycia synglem. Radość z tego, że można zajmować się tylko samym sobą, i poświęcać czas tylko na własne sprawy. To pozwoli wam poznać lepiej siebie i dokonywać odpowiednich wyborów. Wyborów, które nie będą już na szybko, aby tylko nie być samym. Dzięki umiejętności bycia samemu bez odczuwania samotności, zyskacie piękny dar. Darem tym będzie spokojne otwarcie się na partnera/partnerkę, które mają potrzebę ofiarować wam to, czego pragniecie i równocześnie potrzebują tego, co wy macie potrzebę ofiarować. 

Kochane Baranki 
życzę wam wspaniałego Nowego Roku 2018. Niech spełni wasze życzenia w każdej dziedzinie 

🎄🎄🎄🎄🎄🎄🌟🌟🌟🌟🌟


Jeżeli chciałbyś się nauczyć kart- wejdź w link poniżej 

Podręcznik do kart Lenormand

2 komentarze:

  1. A co będzie u zodiakalnych rybek:)Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. oj Krysiu oby sie to sprawdzilo zwlaszcza sfera pracy ,az za piekny horoskop dziekuje

    OdpowiedzUsuń