sobota, 4 listopada 2017

HOROSKOP na miesiąc LISTOPAD 2017


BARAN  


Czeka cię drogi Baranku miesiąc pełen  energicznych działań. Sprawy zawodowe posuną się znacznie do przodu. Wielu z was zdecyduje się na otwarcie nowej dziedziny działalności. Sprawy potoczą się szybciej niż myślałeś. Rozwiną się znienacka i zaczną się rozwijać pomimo iż nie zostaną starannie przemyślane. Potoczą się same, niejako siłą
rozpędu, dlatego też staraj się zwracać uwagę na szczegóły, które przy pędzie z jakim mknie Rydwan, z pewnością umkną. Bardzo dużo podróży służbowych wam się szykuje. I nie tylko służbowych, bo w momencie gdy praca idzie tak szybkim tempem znajdą się pieniążki na zaplanowanie krótkiego wyjazdu. Będzie to również dla wielu z was miesiąc awansu. 

W sprawach zdrowotnych dopadać was może od czasu do czasu melancholia, złość. Pojawić się może potrzeba wykłócania się z każdym kto nawinie się pod nogi- za blisko by mógł zwiać. 😃
 Mogą pojawić się problemy z opuchlizną ale i ze sprawami menstruacyjnymi. Osoby będące w okresie menopauzy odczuwać mogą większą niż zazwyczaj huśtawkę. 

Samotni spędzać będą czas w towarzystwie przyjaciół i nowo poznanych znajomych, między którymi mogą poznać osobę bardzo dla siebie ważną. 
Będący w związkach zapomną o wszelkich niesnaskach i skupią się na tym co daje im wspólnie radość. 
Powrót radości i energii życiowej pomimo huśtawek emocjonalnych będzie dość wyraźny. Nie raz łza się ze złości poleje (u osób bardzo wrażliwych) ale zaraz ją radość spontaniczna pogoni. BYK

Zapracowany Byk walczyć będzie z nowymi ofertami pracy ale i zleceniami osobistymi. Pojawić się mogą nowe okazje dla osób  szukających dodatkowego źródła dochodu.  Wrócą pożyczone kiedyś pieniądze. Pojawią się ciekawe oferty pracy w banku i kantorach walutowych.  Wielu z was zastanawiać się będzie nad otwarciem własnego biznesu, ale tylko niektórzy posuną się już teraz z tym do przodu.  Ci, którzy szukają współpracownika lub pracownika z pewnością trafią na kogoś, kto się do tego nadaje. 


W temacie zdrowia pojawić  się może konieczność zajęcia się jakimś nowym problemem zdrowotnym. Niby nic dużego, ale zmienić trzeba będzie rytm zajęć. Łupiący ból w stawach lub krzyżu unieruchomić może na pewien okres czasu. Nie da się uniknąć zastrzyków. Proszę zadbać o tę dolegliwość, aby nie siedziała za długo w gościnie.

Uczucia zakwitną dla wielu z was. Jedni zapragną natychmiast już, już wyskakiwać na randki, kochać się szaleć do białego rana w objęciach nowo poznanej osoby. Szaleństwo ogarnie  ie tylko Byki wolne, ale i te, które od dawna w związku.  Wyjazd służbowy z łatwością zamienią w upojne noce obok nowego kochanka. Nie będzie mieć znaczenia, że zupełnie nieznany, czuć bowiem będziecie potrzebę zrobienia czegoś szalonego, mocnego i krótkiego. Te niepowtarzalne chwile wniosą dużo w wasze życie i ożywią monotonię długotrwałego związku. 

Samotni również łatwiej otwierać się będą na nowe znajomości idąc za myślą- i tak się nudzę, więc dlaczego nie zaszaleć. 

BLIŹNIĘTA

W pracy dobre nowiny was czekają. Otwierają się możliwości na awans, a dla wielu z was nawet już sam awans zapuka do drzwi.  Wielu z was zacznie szukać nowych dróg rozwoju zawodowego. Skorzystać zechcecie z kursów szkoleniowych, czy wyjazdów doszkalających poprzez praktykę w innym zakładzie albo ewentualnie na innym stanowisku.  Miesiąc upłynie pod znakiem patrzenia w przyszłość. Nowe myśli, nowe plany, nowe idee będą wpadać drzwiami i oknami. Cieszyć się będziecie z każdej nowości,  każdej szansy.  Rozwijać swoje plany dotąd zatrzymane z różnych powodów. 

Zdrowie upominać się będzie o dopatrzenie pewnych zastarzałych już spraw. Niby nic poważnego a dokucza od dawna i trzeba w końcu będzie się tym zając konkretnie i do prowadzić do końca. U wielu z was te problemy dotyczyć będą nie was bezpośrednio ale waszych starszych krewnych. Pojawić się mogą bóle głowy, które nie będą chciały zbyt szybko odejść. 

Związki dla was rysują się całkiem sympatycznie. Single mają szansę na miłe spędzanie czasu w gronie osób nowo poznanych i lubianych. W wielu przypadkach uda się spotkać tę osobę, która poruszy struny serca i ciała. 
Bliźnięta w stałych związkach spojrzą inaczej na swego partnera i partnerstwo. Bardziej przychylnie. Radośniej. Zadbają o ciepło w kontaktach cielesnych i słowach. Pojawi się wyczekiwane przez druga połówkę -przepraszam, rozumiem, postaram się zmienić. Miłość się rozgości- dbajcie o nią . 

RAK

W sprawach zawodowych u wielu Raczków pojawią się zmiany. I to dość duże, skoro pojawiło się Koło Fortuny. Zmieni się bieg dotychczasowych spraw. Myślę, że do wielu z nich jesteście przygotowani. Zmiany te pozwolą wam ruszyć szybciej do przodu, zobaczyć swoje osiągnięcia z lotu ptaka i naprawić ewentualne błędy. Teraz okazać się może, że nic nie jest łatwe. Cierpliwości kochani. Decyzje w sprawie pracy zmieniać się mogą z dnia na dzień. Raczki, które miały trudności do tej pory mogą liczyć na znaczną poprawę. Raczki, które przyzwyczaiły się do stabilizacji, bardzo możliwe, że muszą się teraz przyzwyczaić do huśtawki.  Wszystko to jednak dzieje się po to by was wynieść wyżej w hierarchii  zawodowej. 

Sprawy zdrowotne dokuczać mogą ale tylko niewielkiej liczbie osób. Trzeba będzie przeprowadzić drobne zabiegi, może poddać się terapii zastrzykami a może skierować swe spojrzenie na akupunkturę.  Proszę dbać również o struny głosowe, mogą bowiem być narażone na stany zapalne.

Samotne Raczki niechętnie mogą odnosić się do nowych znajomości szukając od razu trwałej stabilizacji. Kochani, dajcie mu/jej czas na poznanie siebie. Dajcie czas na rozwinięcie się tej nowej znajomości. Wielu z was czeka znajomość z osobą ze znaków ziemskich. 
Raczki w związkach miesiąc ten spędzą w bezpiecznej stabilizacji. Mogą jedynie powstać nieporozumienia na bazie finansów. Nie wydajcie zbyt dużo tam gdzie absolutnie nie jest to potrzebne.
  
LEW

Sprawy zawodowe wskazują na znaczne opóźnienia. Tak widocznie być musi, aby wszystko mogło odpowiednio dojrzeć i rozwinąć się do odpowiedniej formy. Proszę uzbroić się w cierpliwość i zaczekać na efekt końcowy. W wielu przypadkach opóźnienia te są po to byście mogli ze spokojem przyjrzeć się im ponownie. Często, bowiem zdarza się tak, że sprawom trzeba przyjrzeć się z drugiej strony. To daje możliwość wyłapania wielu błędów. To daje możliwość odkrycia spraw, o których do tej pory nie było wam nic wiadomo. Finanse również narażone są na opóźnienia. Mogą nie dotrzeć przelewy lub wy sami nie będziecie w stanie ich zrobić.

Zdrowie zaczyna się stabilizować u osób, które miały ostatnio problemy. Pomoże upór i wytrwałość w stosowaniu zapisanej terapii.  Proszę uważać na organy podwójne. Nie podnosić ciężarów w pojedynkę, bo będzie problem.Samotne Lwiątka walczyć będą dość ostro by wyjść z kręgu singli. Nie przesadzajcie jednak z tą walką, bo może się okazać, że z rozpędu straciliście coś cennego.  Lwy będące w związkach proszę o uwagę podczas rozmów z partnerem, bo może się wywiązać mało przyjemna rozmowa połączona z oskarżeniami. Zadbajcie o trochę więcej pikanterii a ogniste buławy chętnie zamienią się w erotyczne szaleństwa, które to szaleństwa cuda uczynić dla waszego związku mogą. PANNA


Radość sprawi wam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną lub pozytywna odpowiedz z takowej rozmowy. Może być to również dyplom pozwalający na podjęcie wymarzonego stanowiska. Cokolwiek to będzie, radość będzie duża i pozwoli na wspólne z przyjaciółmi świętowanie. Pozytywnie zapowiada się miesiąc również w sprawach finansowych, dzięki czemu można będzie myśleć o realizacji planów urlopowych lub wręcz przeciwnie otwarciu własnej działalności. Odpowiedź banku również będzie pozytywna, czy to w temacie nowego kredytu czy w temacie ułatwień w spłacie już istniejącego.

Panny borykające się z chorobą poczują przypływ sił i znaczną poprawę, ale wielu z was może niepewnie rozglądać się na boki, czy aby to już rzeczywiście ten upragniony koniec bólu. Proszę uważać na problemy z żyłami i sztywnością mięśni.


Samotne Panny zdecydują się na zmianę dotychczasowego zachowania. Zwłaszcza osoby, które nie miały dotąd odwagi na „zaczepianie” płci przeciwnej. Może nie przyniesie to od razu super efektów, ale przynajmniej zacznie się coś dziać. Panny w związku zechcą coś zmienić, ulepszyć, wytłumaczyć. Na koniec miesiąca z pewnością wasze związki będą odnowione a co za tym idzie i radośniejsze. Będzie można budować ciąg dalszy mając czyste i silne fundamenty.WAGA


Wagi oczekujące na nową pracę już są mocno zdenerwowane i zniechęcone. Nie poddajcie się jednak, bo los ma dla was pozytywne odpowiedzi. Problem tylko w tym, że nadejdą one z opóźnieniem. Nieobce będzie uczucie, że trochę za późno, bo wielu z was zdecyduje się w międzyczasie już na coś innego. Problem może wystąpić również z płatnością. Proszę być dobrej myśli, pieniądze, bowiem nie przepadną a jedynie się opóźnią.

Zdrowie płatać może niektórym Wagom drobne figle, zwłaszcza w postaci bezsenności. Nie będzie łatwo również zaprowadzić ład w umyśle i opanować gonitwę myśli. Powstanie, bowiem mnóstwo planów na przyszłość i ciężko będzie zdecydować się na to, któremu dać pierwszeństwo. Może również pojawić się konieczność opieki przy kimś z rodziny cierpiącym na większe lub mniejsze problemy psychiczne.Wagi staną w tym miesiącu przed poważnym wyborem. Zmieni się, bowiem sytuacja w temacie uczuć. To z kolei oznacza, że samotni mogą spotkać kogoś bardzo dla siebie ważnego, a Wagi w parach mogą przezywać kryzys. Wszystko nagle stanąć może na głowie i nic już pewne nie będzie. Single poczuć się mogą zdezorientowani, bo sprawy toczyć się będą nad wyraz szybko. Inni z kolei, tam gdzie wszystko szło w dobrą stronę przeżyją szok emocjonalny, bo nagle nic nie idzie jak powinno. Pojawić się mogą informacje o zdradzie. Proszę się nie śpieszyć. Krok po kroku, dzień po dniu wszystko się wyjaśni. Nie podejmujcie pochopnych decyzji. Jeżeli związek zacznie się sypać, to znaczy, że czeka na was ktoś, kto bardziej do was pasuje. Ktoś, na kogo czekacie, pomimo iż o tym jeszcze nie wiecie.SKORPION

Jak przystało na znak, władający obecnym miesiącem w rozkładzie pojawiły się same karty AW. Zapowiada wam to i opiekę sił wyższych, ale i mówi o sile waszych działań.  Dobrze będzie się działo zawodowo zwłaszcza u Skorpionów, których praca związana jest z nauczaniem, doradzaniem w sferze rozwoju duchowego, opieką nad chorymi. Ale i pozostali mogą liczyć na pozytywne odpowiedzi w sprawie awansu, zmiany stanowiska czy godzin pracy.  Wielu z was rozpocznie prace nad sobą, nad zrozumieniem siebie, swoich potrzeb. Teraz zrozumieją swoje powołanie Skorpiony, które ostatnio motały się nie wiedząc gdzie szukając pracy, nie wiedząc, czym powinny się zająć na poważnie.  Odkryte zostaną tajemnice związane z niewypłacaniem lub ciągłymi brakami pieniędzy.  Rozpocznie się pozytywny okres dla osób pragnących oszczędzać.

Zdrowie patronuje najlepsza karta w całej talii. Bardzo przychylny Świat pokazuje możliwość wyjścia z dołka chorobowego. Nawet najtrudniejsze przypadki znajdą swoje rozwiązanie. W wielu przypadkach będzie to dojście do źródła choroby i dzięki temu możliwe stanie się dotarcie do właściwego lekarstwa. Wasza karta mówi również o uzdrowieniu sytuacji poprzez wyjazd za granicę kraju, w którym obecnie przebywacie lub nawiązanie kontaktu z kimś z zagranicy. Czasem bowiem zmiana miejsca zamieszkania wnosi zupełnie inne energie, inne możliwości a co za tym idzie i chęć do życia.

Samotne Skorpiony skierują swój wzrok w odpowiednie miejsce, na odpowiedniego człowieka. Pomoże im w tym światło Pustelnika. Spokój i doświadczenie pomoże wam wyłowić spośród potencjalnych kandydatów tego właściwego dla siebie.

Skorpiony w związkach dzięki wyciszeniu i „pójściu po rozum do głowy” zminimalizują kłótnie z partnerem. To „pójście’’ różne może mieć korzenie- a to „dla świętego spokoju”, a to „coby ciszą się nacieszyć” a to ”ktoś musi być mądrzejszy”. Każdy korzeń dobry, aby tylko oliwy do ognia nie dolewać. Takim to sposobem Skorpioniki kochane radości i miłości więcej doznacie i miesiąc wpisze się w listę z grupy tych radośniejszych. Gorące życzenia urodzinowe dla wszystkich Skorpionów świętujących w listopadzie swoje urodzinki. Niech wam się szczęści i układa w każdej dziedzinie ♡♡

STRZELEC


Nadchodzi czas odpoczynku, ale i przestoju w tematach zawodowych. Karty zalecają zwolnić tempo i wyciszyć się, bo pewnych spraw nie da się przeskoczyć. Pojawić się mogą się opóźnienia i smutek z tym związany. Pamiętajcie jednak, że to co naprawdę dobre, co zaowocuje w dalszej przyszłości musi dojrzeć i potrzebuje na to dojrzewanie odpowiednią ilość czasu.  Wykorzystajcie ten czas na rehabilitacje swoich myśli i sił fizycznych. W takich przestojach, pomimo iż człowiek wkurzony mocno, rodzą się ciekawe bardzo pomysły. Otwórzcie się, więc na nowe idee, nowe plany. I czas szybciej zleci i pożytek będzie na później.  Niestety opóźnić się mogą również przelewy, proszę, więc nie robić zakupów dopóki oczekiwana kwota nie znajdzie się na waszym koncie.

W temacie zdrowia karty ostrzegają przed objadaniem się. Szczególnie uważać powinny osoby mające problem z żołądkiem. Odezwać się mogą, bowiem stare, nie do końca wyleczone sprawy. Proszę nie wrzucać do ust wszystkiego naraz i jak leci, w pośpiechu, bo żołądek i wątroba mogą sobie absolutnie z tym teraz nie radzić.  Pozytywna wiadomość dla tych, którzy rozpoczęli dietę, bowiem metabolizm znacznie się rozkręci i będzie was wspomagał.

Samotne Strzelce zakochać się mogą niespodziewanie dla siebie samych. Skoro już tak się stanie i oddacie swoje serce w ekspresowym tempie postarajcie się rozmawiać o tym z przyjaciółmi, bo wiem ich logiczne rady pozwolą wam utrzymywać się na powierzchni i nie utonąć. Spróbujcie również sami kontrolować, sprawdzać stan faktyczny podawanych wam informacji, bowiem Księżyc wiele niespodzianek w sobie kryje.

Strzelce w związkach również muszą uważać na przypływy i odpływy fali przeróżnych emocji. Nie poddawać się, nie wierzyć od razu w to, co słyszycie, widzicie. Dajcie sobie czas zanim zrobicie awanturę czy zechcecie kogoś z życia swego wyrzucić.  Pojawia się szansa na macierzyństwo w tym miesiącu, więc proszę o uwagę tych, którym z tym szczęściem akurat teraz zupełnie nie po drodze. 


Wszystkim Strzelcom obchodzącym teraz swe urodzinki, życzę radości i miłości prawdziwej oraz spełnienia marzeń ♡♡

KOZIOROŻEC


Sprawy zawodowe ruszają ostro do przodu, mając zielone światło. Wszyscy szukający zatrudnienia znajdą coś dla siebie. Przed wami miesiąc konkretnych działań. U jednych będzie to początek poszukiwań, które ostro ruszą do przodu, dla innych ciąg dalszy starań podjętych już wcześniej. Proszę się nie wahać, tylko iść do przodu w kierunku wytyczonego celu, nawet, jeżeli jeszcze nie rysuje się on zbyt jasno na horyzoncie. Tutaj potrzebne jest stabilne, konkretne działanie. Dla wielu z was teraz właśnie rozpocznie się okres starań o awans lub szukania nowego zakładu pracy. Niewykluczone, że zaczniecie przygotowywać się do otwarcia własnej firmy. Pojawi się również szansa na dodatkowy dochód u osób o to się ubiegających.

Sprawy zdrowotne trochę mogą was zmartwić w tym miesiącu, okazać się, bowiem może, że terapia trwać musi dłużej niż to wcześniej planowaliście. Proszę spojrzeć na to optymistycznie- może się i przedłuży, ale za to całkowite wyleczenie murowane. Trochę zasmucone mogą być również osoby, które na szybko chcą schudnąć do świąt- hmm nie będzie aż tak fajnych wyników. Nic to- po świtach będziecie kontynuować i wtedy z pewnością kilogramy polecą jeden po drugim.

Samotne Koziorożce z pewnością spotkają osobę, z którą zaczną w późniejszym czasie tworzyć wspólne plany.  Będzie to osoba mocno stąpająca po ziemi, konkretna. Osoba, która wie, czego potrzebuje i co sama dać może. Jeżeli więc szukasz tylko kogoś na przelotny flirt, to może być to nieosiągalne w tym miesiącu.

Koziorożce w stałych związkach podejmować będą poważne decyzje odnośnie wspólnej przyszłości. U jednych będzie to wspólne zamieszkanie a u innych zaręczyny lub zakup czegoś większego, solidnego. Może będzie to mieszkanie a może samochód. Ten miesiąc jest miesiącem stabilizacji waszych związków. 

WODNIK

Miesiąc upłynie wam raczej pod kątem przygotowań do wszelakich zmian niż samych zmian. Wielu z was zacznie zastanawiać się nad awansem i koniecznością zapisania się w związku z tym na kurs. Nie będzie zbyt dużo okazji do dokonania tych zmian zawodowych już teraz, ale za to pojawi się wiele ofert i możliwości, aby mogły dokonać się takowe zmiany po świętach. Tak wiec, jeżeli myślicie o własnej działalności albo nowym stanowisku, poświęćcie ten czas na zbieranie informacji i przygotowanie konkretnego planu na najbliższy okres czasu.
Finanse nie powinny nastręczać wam żadnych problemów. Pieniądze na wydatki będą, może nawet więcej niż się spodziewacie. Widzę również możliwość dokonania grubszych zakupów.

Zdrowie może was troszkę zbombardować jakimiś starymi sprawami, zwłaszcza, jeżeli ktoś z was cierpi na chorobę rodzinną. Niewykluczone, iż trzeba będzie wesprzeć członka rodziny podczas okresu niedomagań fizycznych. Proszę nie poddawać się negatywnym myślom, które mogą, co pewien czas was nachodzić.  Nic złego się nie stanie a każda trudność znajdzie swoje rozwiązanie. Głowa do góry. Niech się dzieją pozytywne zmiany.

Samotne Wodniki otworzą się w tym miesiącu bardzo, bardzo mocno na nowe znajomości. To szybko zaowocuje zaproszeniem na spotkania w dużym gronie. Swoją miłość spotkacie wśród rodziny i znajomych swoich znajomych, tak, więc nie unikajcie takowych zaproszeń na kawki i pogaduchy.

Wodniki w stałych związkach z pewnością zrobią kolejny krok w stronę wspólnej przyszłości. Dla jednych będzie to wspólne mieszkanie a dla innych ślub. Jeszcze inni pomyślą o pierwszym dziecku. Albo o kolejnym. Radość z posiadania siebie nawzajem będzie w tym miesiącu gorąco dominować i emanować na całą rodzinkę. RYBY


Powoli zaczyna się wszystko krystalizować i układać w przygotowanej formie.  Zarobki będą stale się powiększać i z pewnością będzie można zacząć odkładać na duże zakupy. Powiedziałabym nawet na wielkie zakupy. Ten miesiąc to dopiero początek dobrego. Światło w temacie pracy, awansów świeci już dość mocno i w przeciągu najbliższych tygodni z pewnością dokonacie tego, o czym marzycie. Możliwe zmiany stanowiska, awans albo propozycja dodatkowej pracy. Poczujecie się pewnie w swoim biznesie. Klienci będą zadowoleni a wy jeszcze bardziej.

Zdrówko patronuje Gwiazda, więc każda choroba znajdzie swoją terapie i zakończenie. Nawet w bardzo trudnych przypadkach jest mocne światełko w tunelu. Odpowiednia kuracja z pewnością będzie teraz w zasięgu ręki.

Samotne Rybki będą mogły wybierać i przebierać wśród potencjalnych kandydatów. Problem jednak w tym, ze widzę bardziej zabawę niż konkretny związek- no, ale widocznie to będzie wam bardziej potrzebne w tym miesiącu.

Rybki w stałych związkach natomiast wrzucą na luz i przestaną tak poważnie wszystko traktować. I pozwolą sobie na szaleństwa i gorący seks. Dzięki temu związek nabierze innego brzmienia, odnowi się, a wy i partner zrelaksujecie.  Pojawią się również gorące dyskusje czasem przechodzące w mocne ścieranie się poglądów. Wielu z was będzie walczyć o to by zaplanować ciąże albo wręcz przeciwnie, by jeszcze dać sobie na to czas. Tematy gorące w każdym bądź razie przed wami teraz.  Nie będzie to miesiąc cichych rybek w każdym bądź razie, bo wielu z was zamieni się w ogniste baranki. 


Chętnych zapraszam na lekcje online Tarota i kart Lenormand Informacje w linku poniżej 

Lekcje Online Tarot i Lenormand

2 komentarze:

  1. weryfikacja skorpion -zawodowo-nadal pracuje , zdrowie czuje ze troszke schudlam mysle ze 2 kg,moglo pojsc b jestem na surowej diecie, zwiazek-wiecej oddzielnie spedzamy czasu niz razem,wiec czasu nie ma na klotnie, staram sie unikac pewnego nie wygodnego tematu ,chociaz w grudniu czuje ze bede musiala z nim pogadac eh    pozdrawiam
    Sylwia.P

    OdpowiedzUsuń