poniedziałek, 27 listopada 2017

HOROSKOP na grudzień 2017

BARAN

Bardzo dużo ciekawych kontaktów w sprawach zawodowych. Nowe umowy, zwłaszcza dla osób szukających dodatkowego chwilowego zatrudnienia. Okazja do stworzenia pracy na bazie hobby.  Przekazanie stanowiska w firmie rodzinnej, albo przygotowania do takiego przejęcia. Pomoc w znalezieniu pracy. 

W sprawach finansowych pomoc w zaległych przelewach. Rozmowy z pomocą serdecznych osób, które pomogą odzyskać zaległości. Na dobrej drodze znajdą się również wszelkie sprawy związane z prośbami kierowanymi do banku. 


Pomyślnie rozwiązywać się będą sprawy zdrowotne w przypadku osób obłożnie chorych.  Nowa terapia zacznie przynosić pozytywne efekty. Wszyscy uważać powinni na drobne przeziębienia i  nie biegać z odkrytą głową gdy hula wiatr. 

Uczucia mogą być sporym obciążeniem dla was w tym miesiącu. Partner/partnerka domagać się będą sporej ilości uwagi i czasu a z tym będzie u was mocny deficyt. Obowiązki piętrzyć się będą jeden nad drugim nie dając czasu na solidną realizację.  Samotni,  zmęczeni swoim "singlowaniem" ale i szukaniem bez efektów, niechętnie przyjmować będą zaproszenia na wspólne grupowe spotkania. Nie poddajcie się jednak, bo nigdy nie wiadomo czy właśnie teraz , gdy odpuściliście nie pojawi się ciekawa osoba.  


BYK

Radość z większych i mniejszych odniesionych sukcesów przyświecać wam będzie cały miesiąc. uda się bowiem dopiąć wielu spraw, które ciągły się dość długo.  Nowa praca pozwoli wielu z was na wyjazdy i zwiedzanie. Wielu z was zmieni pracę i będzie mogło sobie pozwolić na weekendowe wyjazdy z najbliższymi osobami. Finanse również sprawią, że uśmiech pojawiał się będzie częściej niż do tej pory. 


Ustabilizuje się długotrwały problem zdrowotny. Nie będzie wielkiej poprawy jeszcze, ale pojawi się w końcu długo wyczekiwana stabilizacja. Teraz będzie o wiele łatwiej poszukać odpowiedniej terapii.

W waszym życiu pojawi się nowa znajomość, która przyniesie dużo radości i otworzy nowe drzwi do stabilizacji uczuciowej. Poznacie tę osobę podczas świątecznych spotkań z przyjaciółmi i znajomymi. Dla jednych będzie to nowy partner a dla innych nowy przyjaciel czy kochanek. Wasze życie nabierze rumieńców. BLIŹNIĘTA


Trudny może okazać się okres  w temacie pracy zawodowej. Nie będzie łatwą sprawą odnaleźć się w nowym miejscu pracy , przy nowych obowiązkach. Trochę zawirowań pojawić się może w związku ze zwolnieniami chorobowymi  wielu współpracowników. Wielu z was zastanawiać się będzie nad zmianą zawodu lub firmy. Zaczniecie coraz konkretniej myśleć o otwarciu własnej działalności. Nowe pomysły kotłować się będą z nadmiarem obowiązków na tu i teraz sprawiając, że nie raz poczujecie się jak piłkarze podczas ważnego meczu. 
Cieszyć was będzie fakt, że czujecie fizyczną moc do wszystkich zadań i radość z odsuwania na bok jedno po drugim, sterty wyzwań. Sprawność fizyczna wróci również u osób, które ostatnio niedomagały. Bliskość świąt i rodzinnych spotkań napełni was optymizmem, który promieniował będzie na około. 

Wielu z was zacznie myśleć o pierwszej lub kolejnej ciąży. Macierzyństwo dość mocno krążyć będzie po waszych głowach i sercach. Wielu z was otrzyma taką wiadomość od dzieci, czy rodzeństwa. Jeżeli nie czujecie się jeszcze gotowi na bycie rodzicem, proszę o wzmożoną uwagę i podwójne zabezpieczenie. 
Samotni z pewnością dadzą się wciągnąć w erotyczne zabawy. Proszę jednak nie traktować zbyt poważnie nowych znajomości, bo wiele "powieściopisarzy " i powieściopisarek" stanie na waszej drodze. Trzeba będzie się mocno napocić by wybrać tę właściwą osobę. RAK

Raczki kochane musicie spokojnie przyglądać się temu co robicie. Nie śpieszcie się w wyborze  stanowiska pracy czy dokonaniu zmian. Sprawdźcie najpierw dokładnie wszelkie za i przeciw. Wiele ofert bowiem pomimo iż wyglądają na super opłacalne, kryją w sobie poważne minusy. Raz będzie to minus w postaci niskiego zarobku podstawowego a innym razem zbyt trudny dojazd. Na spokojnie również dokonujcie wyboru podczas grubszych zakupów, aby nie przepłacać.

Zdrówko dopisywać wam będzie przez cały miesiąc. Tryskać będziecie energią i ochotą do dalekich wycieczek. To, co kiedyś wydawało wam się wielgaśną górą nie do pokonania, teraz będzie pestką. Bardzo zmieni się was stosunek do wysiłku fizycznego- dotyczy to tych Raczków, które wszędzie chciały dojechać na miejsce gładko i bez zbędnych spacerów.

W związkach mogą zaistnieć przepychanki słowne. Czasem z partnerką a czasem z teściową. Dużo rozmów wyjaśniających przed wami i próba oczyszczenia sytuacji.  Zwróćcie uwagę proszę na sposób przeprowadzania tych rozmów. Na spokojnie, nie skaczcie sobie do oczu, bo nic się wyjaśni a wręcz przeciwnie zamota. 
Samotni o ile nie będą zbyt agresywnie podchodzić do nowych znajomości i atakować nowo poznanego człeka tysiącem szczegółowych pytań, mają szansę na zawarcie ciekawych znajomości. Łatwo będzie również poprzez ciekawe dyskusje , przejść do erotycznych zabaw o ile nie wyznajecie zasady, że najpierw trzeba bardzo dobrze kogoś poznać a dopiero potem można zaszaleć. Pamiętajcie, że seks to fajna sprawa i czasem warto sobie zafundować szaloną noc bez zobowiązań. 


LEW

Czeka was okres zmiany, zostawiania za sobą tego co mało opłacalne i wędrówka za czymś innym, nowym, bardziej korzystnym. Nie musi to być w formie zerwania natychmiastowego, ale w formie podjęcia decyzji, które zaczniecie realizować później, w styczniu i lutym. Nie denerwujcie się nadciągającymi zmianami, bo są one po to, by poprawić waszą sytuację zawodową, umocnić ją.  Rozpoczyna się okres wchodzenia na nowe tereny, nowe sprawy, nowe wyzwania.  


Mogą wam dokuczać bezsenne noce, albo senne koszmary.  Wystąpić może konieczność trzymania się twardo zaleceń lekarza, albo ograniczenia w poruszaniu spowodowane grypą czy mocnym przeziębieniem. W większości przypadków te niedomagania dotyczyć będą bardziej stanu nerwów niż zdrowia fizycznego. Postarajcie się znaleźć chwilę na medytację wyciszającą. Nie bierzcie wielu spraw aż tak mocno sobie do serca. To, co jednego dnia wydawać się będzie wielką górą, następnego okaże się małym pagórkiem. 
W uczuciach, czas na marzenia i ich spełnianie. Uzdrowienie sytuacji w związku , który ostatnio przeżywał kryzys. Samotne osoby spotkają z pewnością kogoś, kto sprawi, że serce mocniej zabije. Proszę podchodzić powoli do tych nowych znajomości, dać im czas na sprawdzenie, na wykazanie się. PANNA

Podpisanie nowej umowy. Nowa współpraca. To coś, co na koniec roku "uderza" w was z dość mocną siłą. Konieczność zrobienia nowego początku w sprawach zawodowych nie dla każdej Panny będzie aż tak wygodna, bo wielu z was inaczej już zaplanowało swoje życie zawodowe. Wygląda jednak na to, że chcąc nie chcąc, trzeba będzie zrobić miejsce dla nowej gałęzi. Karty wskazują również na konieczność działania rozumem przede wszystkim, co w wielu przypadkach oznaczać będzie zamknięcie się na pewne osoby, na wycofanie się z "połączeń sercowych". To nie serce będzie bowiem teraz rządzić a chłodny rozum. 
W temacie spraw zdrowotnych pokazują się konkretne działania. Nie będzie więc czasu na gadanie o terapii czy diecie. Będzie to dla niej ten właściwy czas pomimo pokuszeń wynikających ze świątecznego czasu. 
W stałych związkach poświęcać będziecie więcej czasu rozmowom o sprawach finansowych niż przytulania i całusów. Ej Panny kochane- pozbierajcie się trochę z tym waszym analitycznym podejściem, wrzućcie luzik. Może troszkę winka uratuje sytuacje i przywróci romantyczność. Forsa forsą, stabilizacja bardzo ważna sprawa, ale bez miłości i ciepełka ukochanych ramion, to niewiele jest warte. 


WAGA

Otoczeni mnóstwem spraw zawodowych niechętnie przyjmować będziecie nadchodzące święta z obawą, że nie zdążycie czegoś pozamykać. Wielu z was cieszyć się będzie z porozumień i znajomości zawartych na odległość. Czekają was również podróże w nieznane i ciekawe spotkania na lotnisku. Znajomości te w przyszłości bardzo przydadzą się wam w życiu zawodowym. 

Stan zdrowia poprawi się bardzo po zastosowaniu nowej terapii lub wprowadzeniu innego sposobu życia.  W wielu przypadkach uzdrowienie dokona się dzięki pojawieniu się w waszym życiu nowego związku uczuciowego. Nowy partner, z którym rozumiecie się bez słów znacznie podniesie radość waszych serc i doda wam siły do działania. U niektórych Wag trzeba będzie najpierw zburzyć stary związek i ostatecznie się z nim pożegnać, ale jestem pewna, że będzie to dużo łatwiejsze w momencie, gdy stanie obok was nowa osoba.  Samotne Wagi proszę o ostateczne pożegnanie się z przeszłością. Może odnosić się do partnerów, którzy pomimo iż odeszli, jeszcze mocno w głowie lub sercu siedzą.  Dopiero wtedy będziecie w stanie spojrzeć na nową znajomość tak, jak na to zasługuje.


SKORPION

Wiele waszych spraw zawodowych wymaga jeszcze przemyślenia. Rozpoczynacie wielką podróż w nowy świat zawodowy, ale nie raz zaistnieje potrzeba zatrzymania się i zweryfikowania własnych posunięć lub zaczekania na odpowiedni ruch z drugiej strony.  U wielu z was te nowe zmiany zawodowe mieć będą związek z tym co od dawna wam w duszy gra, ale na co, nie było jeszcze odpowiedniego czasu. Zdarzyć się może, że nowe plany i okazje zawodowe, pociągną ze sobą przeprowadzkę w późniejszym terminie. 
Uważać proszę na mocne używki, bo organizm może sobie z nimi nie radzić w tym miesiącu. Pokazać się może wielka nerwowość, żal i rozczarowanie uderzą ze zdwojoną siłą i mogą zepsuć okres świąteczny wam. 
Samotni mają szansę na spotkanie osoby gotowej do związku, ale proszę uważać na wypowiadane słowa. Nie przelewajcie swojej goryczy natychmiast na tę nową osobą, bo ta gorycz jej przecież nie dotyczy. Postarajcie się znaleźć czas na spotkania w radosnych miejscach i rozmowę o błahych sprawach. 
Skorpiony w związkach pomimo różnych scysji i trudnych sytuacji spędzą ten miesiąc stabilnie. Wydarzy się bowiem coś, co da wam pewność siebie. 


STRZELEC

Dużo obowiązków spadnie na wasze barki i mocno was zmęczy.  Z ulgą przyjmiecie świąteczny okres, kiedy to będzie można odpocząć i zrelaksować ciało i umysł. Sprawy zawodowe raczej stabilne, bez zmian. Finanse również na znanym wam poziomie. 
W temacie zdrowia ważna będzie konsekwencja i stosowanie się do ustalonych wcześniej zaleceń. Wielu z was musi jeszcze poświęcić czas na zapoznanie się z istniejącymi problemami, na dotarcie do ich źródeł. Ich likwidacja bowiem wiąże się przede wszystkim ze zmianą nawyków, z wprowadzeniem nowych zasad życia.  Na takie zmiany trzeba czasu, ale już sama decyzja, jej podjęcie dużo zrobi dobrego dla waszej psychiki, co szybko uwidoczni się w ciele.

Samotni szansę mają na poznanie nowej fajnej osóbki w dniu w którym poczują się kimś, kto zwycięża, kimś kto jest szczęśliwy. Sprawdzi się powiedzonko szczęście chodzi parami. Strzelce w stałych związkach przeżyją cudowny miesiąc mając wiele dni tylko dla siebie. 
Wspólne wyjazdy, wycieczki, urlopy dadzą wam dużo radości i mocno zbliżą. 

Wszystkim Strzelcom świętującym swoje urodzinki w grudniu przesyłam moc życzeń prosto z serca. Niech wam się szczęści w każdej dziedzinie życia.
KOZIOROŻEC

Sprawy zawodowe z jednej strony ruszają do przodu a z drugiej napotykają na przeszkody i opóźnienia. Nowe pomysły będą musiały zaczekać, dojrzeć. To czekanie może być trudne, denerwujące, ale proszę traktować je jako jedyny sposób na osiągnięcie celu. Przed wami duży i mocny rozwój, ogromny krok do przodu ale trudno będzie zrobić go w tym właśnie miesiącu.  Odpoczynek w działaniach dla osób, które nie chcą dokonywać zmian na polu zawodowym a jedynie tęsknią za zwolnieniem tempa dziejących się wydarzeń. Nadchodzi więc czas odpoczynku i będzie można złapać oddech. 

Koziorożce kochane uważać proszę na żołądek. Zarówno ci u których on jest bardzo wrażliwy jak i ci którzy nigdy dotąd problemów nie mieli. Pojawić się mogą drobne niedyspozycje, tak więc lepiej zaopatrzyć się w kropelki wspomagające trawienie. Zwłaszcza, ze nadciągają święta i mieszanki wybuchowej na talerzu trudno będzie uniknąć. 

W związkach u was troszkę kłótliwie być może, dlatego też, już zawczasu przygotujcie się do traktowania zaczepek w formie spokojnej. Nie warto za mocno wypowiadać swego zdania bo ogień wybuchnąć może ze zdwojoną siłą. Wielu z was poczuć może zbyt mało obecności partnera u waszego boku. starajcie się jednak zrozumieć, że on/ona też potrzebuje czasu dla siebie.


Wszystkim, którzy obchodzą urodzinki w grudniu życzę radości i wytrzymałości w dążeniu do celu. Niech szczęście będzie obok was a listonosz przynosi same dobre wieści. 


WODNIK

Dużo pracy, obowiązków i na dodatek wiele spraw naraz zawiśnie nad waszą głową.  Odczuwać będziecie zmęczenie i z wielkim  utęsknieniem wypatrywać spokojnego odpoczynku. Pomimo nawału spraw, potraficie jednak wszystko doskonale zaprojektować, a także doprowadzić do końca. Wszystko wydaje się być pod kontrolą. Bronić będziecie swego zdania i stanowiska bardzo mocno i konkretnie.  Składać będziecie również różnego rodzaju podania i wysyłać CV.  Bardzo możliwe poważne rozmowy z adwokatem i ponowne gromadzenie dokumentów na sprawę, która trwa już dość długo. 
Pomimo dużego zmęczenia odczuwać będziecie potrzebę spacerów, wycieczek a nawet dalekich podróży. Wielu z was rozpocznie ćwiczenia gimnastyczne, zapisze się na siłownię. 
Samotne Wodniki bardziej poświęcą się medytacji nad tym, kogo dokładnie by chcieli i w jakiej formie chcieliby ten związek niż na zwracaniu uwagi na osobę, która im się ukradkiem przygląda. 
Wodniki w stałych związkach odczują potrzebę dokonania zmian. Często zmiana ta dotyczyć będzie pragnienia posiadania kogoś na boku. Chętnie szukać będą okazji do samotnego wyjazdu.  


RYBY

Sprawy zawodowe rozwijać się będą w szybkim tempie, a nowe oferty gonić będą jedna drugą.  Dla jednych wiązać się one będą z licznymi delegacjami a dla innych po prostu z byciem w ciągłych rozjazdach. Wielu z was zrobi zupełnie nowy początek na bazie sytuacji już istniejącej, na bazie dokonanych przygotowań.  

Tryskać będziecie radosną energią i miłością do świata i bliskich wam osób. To miesiąc spełniających się życzeń zdrowotnych. Nastąpi uzdrowienie duszy , myśli i ciała. Proszę tylko nie przesadzać z tym dobrym samopoczuciem i świętowaniem, aby nie zakończyło się bólem głowy :) . Wielu rybkom uda się zajść w ciążę . Te starsze Rybki otrzymają radosna wiadomość od swoich bliskich. 

Samotni zmienią z pewnością swój status wprowadzając w swoje życie kogoś zupełnie nowego, nawet jeżeli jeszcze nie do końca rozstali się z obecnym partnerem. 
Rybki będące w związkach przeprowadzą szereg poważnych rozmów, które zmienią istniejącą sytuację. Zmiana ta sprawić może, że partner zacznie brać udział w życiu rodzinnym albo da się namówić na wycieczkę, wyjazd na zimowy urlop. Cokolwiek to będzie, przestawi wasze życie i pozwoli cieszyć się byciem we dwoje. Pamiętajcie tylko, by wasze słowa uderzały jak mała szpileczka co najwyżej a nie jak miecz. 


Chętnych zapraszam na indywidualne online lekcje Tarota i kart Lenormand

Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ
7 komentarzy:

 1. A kiedy książka pani Krysiu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprzedaż w styczniu. Wkrótce zrobię post odnośnie przedpłat. Właściwie to dziewczyny z mojej grupy już przedpłaty robią, ale lepiej zaczekac na spis treści i fragmenty, zeby nie było rozczarowań :) Najpierw wychodzi I tom, w którym są dokładnie opisane połączenia kart i jest mnóstwo rozkładów. Dopiero w II tomie będą WT i Domy opisane.
   Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za zainteresowanie :)

   Usuń
  2. Post na temat książki juz jest w dziale Lenorki. Można zobaczyć spis treści.

   Usuń
 2. Wiem, że Pani na razie nie odpowiada na interpretację snów, ale proszę mi pomóc! Śniło mi się, że dostałam pocztą bardzo dużą paczkę zza granicy z książkami o Szwecji i szwedzkimi słodyczami. Co to może oznaczać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Książki to historia już zapisana, słodycze zazwyczaj przykrości symbolizują. Bardzo mozliwe, że jakaś wiadomość związana z pewną sprawą już ci znaną, sprawi ci przykrość. Może związana ze Szwecją, może z innym krajem, może ogólnie z planami wyjazdu a może z kimś, kto jest dla ciebie ważny a mieszka za granicą. Ps.. do interpretacj snów wrócimy ale dopiero w Nowym Roku

   Usuń
 3. Czy u Panny w grudniu widać narodziny dzidziusia?

  OdpowiedzUsuń