środa, 6 września 2017

HOROSKOPY na WRZESIEŃ (wszystkie znaki)

Witam serdecznie w nowej wersji horoskopów. Wersja ta spodobała się wam w poprzednim miesiącu, więc będę teraz kontynuować pisanie ich w ten właśnie sposób- wszystkie razem w jednym miejscu. Kolejność w takim razie razie będzie taka jak jest jest im przypisana, czyli zaczynam od Barana a kończę na Rybach.  


BARAN


Praca  

W tym dziale wielu z was napotkać może ogromne zmiany. Będzie się to działo tylko u tych Baranków, które już wcześniej rozpoczęły kroki w stronę zmian. Tak wiec z pewnością będzie tutaj wyjazd za granicę u tych, którzy to zaprogramowali. Będą poszerzone kontakty zagraniczne u osób, które tego właśnie potrzebują i już zaczęli wykonywać odpowiednie ku temu działania. Miesiąc może być jednak dość trudny, pełen zmagań i ekstra obowiązków. 
Baranki, które żadnych takowych zmian nie zaprogramowały spotkać mogą na swej drodze niespodziewany opór. Jakąś granicę poza którą ciężko będzie się przepchać.  Możliwe, że plan, który szedł do tej pory wspaniale nagle zostanie zatrzymany z powodu przepisów albo czyjegoś nagłego wyjazdu. Finanse również podobne przeszkody napotkać na drodze mogą. Proszę nie inwestować w tym miesiącu a jeżeli już musicie sprawdzajcie wszystko podwójnie.

Zdrowie

Entuzjazm, kreatywność, romantyczność wspomogą was w każdej trudności zdrowotnej. Zdarzyć się może jednak, że powrócą stare dolegliwości.  Albo po prostu wy wrócicie do starych nawyków, które tak naprawdę niszczą wam zdrowie. 

Uczucia 

Jedni odnajdą takie ciało i taką Duszę o jakiej marzyli i zaczną powoli burzyć swój porządek rzeczy by stworzyć coś nowego, nauczyć się dopasowywać do innych. To dotyczy zwłaszcza baranów samotnych od dawna. Gdy ktoś żyje od wielu lat w samotności to i trudno mu pozmieniać pewne ustalenia, trudno zaakceptować drugą osobę obok.  Dla was otwiera się okres spełnienia marzeń. 
Barany będące w związku stałym mogą troszkę kryzysowo reagować teraz na obecność partnera obok. Potrzebować będą swobody, powietrza wokół tylko dla siebie. Niektórzy poczuć się mogą tak doskonałymi, że każdy kto jest obok zacznie przeszkadzać. Pojawią się marzenia o  byciu synglem, który wszystko może, którego nikt w niczym nie ogranicza. 

Baranki, które niedawno się rozstały raczej na pojednanie w tym miesiącu liczyć nie mogą. Pozostaną wam marzenia o tym/o tej, których chcecie z powrotem. Na nowe podboje z tego co widzę zapału za bardzo mieć nie będziecie.


BYK

Praca

Czekają was spore zmiany, a przynajmniej niektórych z was. Dzięki przewartościowaniu poglądów, zakończeniu niektórych relacji lub uzdrowieniu jej poprzez szczerą rozmowę wejdziecie na dużą lepszą drogę życiową. Niektórzy będą musieli całkowicie odciąć dotychczasowe źródło dochodów by móc od nowa wystartować. Pozytywnie rysuje się wrzesień również dla osób szukających pracy. Nowy pomysł otworzy wam drzwi do kariery zawodowej. Dobry miesiąc dla wszystkich firm sprzątających ale i firm zajmujących się projektowaniem.  Odetchną Byki, których projekty były tylko na etapie  marzeń i planów. Buławy, które się pokazały wkroczą  szybko i popchną sytuację do przodu.


Zdrowie

Niepewność w związku z terapią, niezdecydowanie popchnie was w kierunku szukania nowych rozwiązań. Otworzycie sobie nowe drzwi z możliwościami tańszymi i zdrowszymi. Czasem trzeba będzie jednak dłużej poszukać. Niektórym z was może dokuczać psychiczna presja związana z koniecznością dokonywania różnych życiowych wyborów. A jeszcze inni dojdą do wniosku, że "dosyć już tego dziadowania, biorę się za siebie" i poszukają pomocy profesjonalnej. 

Uczucia

Samotni poczują "to coś", kuksańca energetycznego i otworzą się na nowe znajomości. Zrobią ten pierwszy krok, zaproponują spotkanie komuś kto od dawna im się przygląda. 

Byki w związkach otworzą się bardziej na erotykę, na działania w kierunku partnera albo przeżycia krótkiej przygody. Ale będą i tacy, którzy pomimo okazji mocno rysującej się przed nimi, wybiorą bycie synglem.  Odczują potrzebę wprowadzenia szybkich zmian. Odrodzi się erotyczny zapał, ochota na gorące zabawy. I dobrze, pamiętajcie by ten ogień podtrzymywać, bo nawet stare dobre małżeństwo potrzebuje trochę figli migli i erotycznej bielizny. BLIŹNIĘTA

Praca

Pracujące bliźnięta okres małego "motania" się przeżywać będą. U jednych z was pojawią się ciekawe propozycje i "szarpać" was może w kierunku pojawiającej się okazji . Inni zastanawiać się będą nad tym jak ulokować pieniądze. Pojawi się pomysł własnej firmy i zacznie przeliczanie plusów i minusów. Cokolwiek to będzie, otworzy nowy rozdział w waszym życiu zawodowym. Pamiętajcie tylko by nie inwestować "na łeb na szyję". Przeliczcie dobrze wszelkie za i przeciw. Zapytajcie o zdanie przyjaciół, bowiem pojawiają się okazje, które mogą narazić was również na straty. U wielu z was chodzić może o coś zupełnie innego, dotyczyć mogą bowiem konieczności rezygnacji ze stabilnej posadki kierownika i przejęcie roli bardziej aktywnej fizycznie. Zastanówcie się czy taka zmiana  wam się spodoba. 

Zdrowie

Zdrówko może w pewnym momencie przypomnieć wam o starym grzeszku w zachowaniu równowagi. Odezwą się dolegliwości wywołane takim  właśnie przekraczaniem granic. Pamiętajcie zatem by szybko je zneutralizować adekwatnym do sytuacji zachowaniem. 


Uczucia

Samotni, który niedawno rozstali się z pewnością moga liczyć na spotkania z byłym partnerem. I na konkretne ustalenia po których już będzie wiadomo czy związek ruszy ponownie do przodu czy rozpadnie się ostatecznie.

Osoby w związku chętnie oddadzą się wspomnieniom. Wycieczka w miejsca, które parę połączyły sprawią radość i ożywią związek. Romantyzm związany z tymi chwilami podniesie atmosferę związku i nada mu  radości. RAK

Praca 


Raki, które oczekują na konkretne propozycje już wkrótce będą mogły cieszyć się nimi. Pojawi się pomocna dłoń, która popchnie sprawy do przodu, zwłaszcza te, które już są na ostatnim zakręcie. 
Raczki oczekujące na zapłatę otrzymają konkretną datę kiedy można będzie gotówkę odebrać. 

Zdrowie

Dobre wieści dla osób, które rozpoczęły nową terapię. Zmieni ona bieg spraw i przyniesie ulgę. Rozpocznie się etap pozytywnych zmian. Ci, którzy już dawno stosują tę samą terapię otrzymują informację, że powinna być zmieniona. 

Uczucia

Troszkę smutku czekać może za zakrętem września na niektórych z was. Pojawi się konieczność rozstania. Ryzyko będzie zwłaszcza w takich związkach, które już wiszą na krawędzi. 

Samotnym Raczkom trudno troszkę będzie spotkać właściwą osobę, bo kierować się będą kaprysami, fochami i stawianiem wysokich poprzeczek już na starcie. 

Stałe związki przechodzić mogą kryzysowe momenty. I trzeba będzie podjąć jakieś konkretne kroki.  Przede wszystkim zatrzymać się i zastanowić nad tym co się straciło ale doceniać to, co jeszcze zostało. Ogromna większość z was przetrzyma te burze i wspólnie pójdzie dalej


LEW

Praca 


Rycerz buław dziarsko rwie do przodu niosąc z sobą nowe zamówienie, ale i chęć do pracy. Pojawią się nowe możliwości, które zmuszą i tych ociągających się Lwów do działania. Dużo będzie działań w kierunku projektowania, ale i wstępnych przygotowań do otwarcia firmy lub rozbudowy istniejącej działalności. Finanse nie powinny sprawić kłopotów, pojawią się obiecane przelewy.  Dla Lewków prowadzący własny biznes karty dają wskazówkę by walczyć ostro i iść do przodu, by nie poddawać się niespodziewanym przeszkodom, które pojawić się mogą ze strony współpracowników.

Zdrowie

Proszę zwrócić uwagę na sprawy ginekologiczne swoje lub partnerki. Możliwe zapalenie pęcherza albo atak zebranego piasku. U niektórych mogą wystąpić 2-3 dni ostrych bóli w brzuchu i  podbrzuszu. Uważać proszę na przeziębienia zwłaszcza podczas rodzinnych zlotów.


Uczucia

Stres i niepotrzebne nerwy dopaść mogą lwy w stałych związkach. Ciężko będzie się dogadać z partnerem, bo każde z was będzie "ciągło" w swoją stronę.  Po okresie smutku, strachu o zerwanie sytuacja uspokoi się a związek odnajdzie swoją stabilizację,


Samotne Lwy po krótkich okresie smutku i żalu na swoją samotność otworzą się na coś nowego. Nie będzie to z pewnością ten/ta wymarzony ale moi kochani , nigdy nie wiadomo co z tego wyrośnie :) Tak wiec śmiało, postarajcie się zafundować sobie więcej otwartości w kierunku nowego partnera, nowych wrażeń. 

Ci którzy się rozstali niedawno, z pewnością otrzymają szansę na powtórne spotkanie, powtórne rozmowy i wyjaśnienie sytuacji. Nawet jeżeli związek nie zakończy się powrotem to padną odpowiednie wyjaśnienia i będzie łatwiej zrozumieć postępowanie drugiej strony. 
PANNA

Praca 

Oferty jakie pojawią się na waszej drodze z jednej strony będą mocno konkretne ale z drugiej wymagać będą dopracowania, specjalnych szkoleń albo praktyki w nowej dziedzinie.  Bardzo owocny miesiąc dla pracujących słowem- pisanym i gadanym :) Pannom wykonującym inny rodzaj pracy zalecam uzbroić się w cierpliwość, bo dużo spaść może na wasze głowy rozporządzeń, nakazów i nowych wymogów. Od strony finansowej miesiąc zapowiada się dla wszystkich pozytywnie aczkolwiek, dla osób mających własną działalność,  z krótkimi  przestojami. 
Drogie Panny dla każdego/ każdej z was będzie to miesiąc energiczny. Jak nie porządkowanie starych spraw to organizowanie nowego programu. Jednym słowem organizacja pełną parą. Będzie okazja wykazać się talentem organizacyjnym, uważać tylko proszę na własne słowa. Nie bawcie się w adwokata zawsze i wszędzie. 

Zdrowie

Może dojść do małych wypadków , zarówno w drodze jak i w domu. Nie szarżować swoim bardziej niż zwykle. Nie wiem czy unikniecie tych  stłuczek, ale przynajmniej będą mniejsze. Poza tym w temacie zdrowia karty pokazują dla was przełomowy moment. Możliwe również, że trzeba będzie udać się w podróż w związku ze zdrowiem kogoś, kto mieszka w innym kraju. Padną decyzje o zmianie trybu życia, ale takie decyzje, które naprawdę przewrócą wasz świat do góry nogami. A najważniejsze jest to, że będą mieć ciąg dalszy, czyli nie skończą się na obietnicach albo wielkim i głośnym starcie.

Uczucia

Wielu z was zdecyduje się odejść z sytuacji, która już nie posiada środka uzdrawiającego, która okazała się oporna wobec każdego gestu. Ci, którzy tak zrobią mają szansę wygrać swoją przyszłość. Na waszej drodze bowiem czeka coś nowego i stabilnego. I przede wszystkim coś, co da takie konkrety o jakie wam chodzi. 

W stałe związkach, w których wieje trochę nudą, wrzesień może wejść z nowymi zadaniami, które podniosą wszystkie emocje do góry. Rozpalą serca i podgrzeją pościel :) 

Samotne Panny z pewnością zerwą z łańcuchem monotonii w tym temacie. Zostawicie za sobą pustkę i czekanie. Wspomnienia miłości i lęk przed nową. Otworzycie się na nowe życie, nowe znajomości. Tak to bowiem już bywa, że miłość ma w sobie ciut gorzkich goździków. Nie warto się tym zrażać. Panno- idź na całość, prosto na spotkanie z tym, który umili Ci życie przez najbliższy okres czasu, nie zastanawiając się aż tak jak zwykle analitycznie na jak długo pozostanie.  

Dla wszystkich Panien świętujących urodziny w tym miesiącu bukiet  konwalii wraz z życzenia miłości, zadowolenia z życia i odnalezienia swego właściwego partnera oraz właściwego celu życia.  


WAGA

Praca

Niepewność i chaos zagościć mogą w sferze zawodowej na krótki okres czasu zanim wróci dobra stara równowaga. Stara w sensie znana światu, niekoniecznie ta ostatnia w waszym życiu, które  było wprawdzie poukładane ale nie dawało tej możliwości rozwinięcia skrzydeł. 
Pod koniec miesiąca wszystko odnajdzie swój rytm i będziecie mogli dalej spokojnie pracować i odkładać pieniążki. Ten trudny okres ujawni się również u różnych osób. U jednych Wag będą to zmiany w zakładzie pracy, konieczność podjęcia decyzji o zmianie stanowiska albo decyzji odnośnie nadgodzin.  U innych zawirowanie sprawią szkolne zakupy. 

Zdrowie

Osoby mające problem zdrowotny od dłuższego czasu, mogą czuć się trochę rozczarowane małymi efektami. Tak samo może zaistnieć w przypadku jakichkolwiek innych terapii dotyczących ciała, włosów czy diety. Niektórzy z kolei zmienią całkowicie zdanie odnośnie wybranego wcześniej programu i zrezygnują z jego rozpoczęcia. Wszystko to jednak drobne sprawy będą na szczęście.

Uczucia

W stałych związkach sytuacja utrwalać się będzie ku dobremu. Będą miały miejsce nowe plany.  Posypią się propozycje wspólnego zamieszkania. 
Samotni - no właśnie, z wami to tak różnie być może. Jedni z was zechcą póki co :) kontynuować tę drogę skupiając się bardziej tylko na partnerstwie zawodowym.  Inni tęsknie spoglądać będą za kimś konkretnym eliminując osoby, które na pierwszy rzut oka nie odpowiadają waszym wymaganiom. Ci z kolei, którzy już są na etapie nowych, świeżych znajomości mają szansę na jej stabilizację. 

Wszystkim Wagom świętującym swoje urodzinki w tym miesiącu życzę wszelakiej pomyślności i radości z realizacji planów. 

SKORPION

Praca 

Oferty, które napłynęły do was z końcem poprzedniego miesiąca mogą w rzeczywistości w niektórych przypadkach mocno się spóźnić zanim będą mogły się wypełnić.  Jest przed wami z pewnością dobry okres na załatwianie nowych lub segregowanie znanych już ofert. Szukający pracy mogą stracić prawie cały miesiąc zanim uda się podpisać umowę. Ale za to jest gwarancja, że nie tylko praca, którą już rozpoczniecie ale i ta, którą znajdziecie i zaczniecie kurs przygotowawczy do niej, okaże się zajęciem naprawdę dającym satysfakcje. 

Zdrowie

Kto ze Skorpionów choruje w tym miesiącu zacznie pierwszą lub kolejną terapię. Tym razem krótką. Pamiętać jednak musicie, że w problemach istniejących od dawna terapie cud na już , nie zadziałają. Trzeba włożyć dużo pracy w jej unicestwienie

Uczucia

Miesiąc zaserwuje wam wiele wspaniałych wzlotów, które zmienić mogą bieg waszego dotychczasowego życia. 

Skorpiony w stałych związkach narażone być mogą na niespodziewane zmiany. A to ciąża nieplanowana, a to ślub w rodzinie i w związku z tym może być nerwowo i między wami. Mogą również paść decyzje o wyjeździe do pracy odległej. Niby wszystko do przeskoczenia jest, ale co namiesza to namiesza.
Samotne Skorpiony z kolei zdecydują się na szukanie swego szczęścia gdzie indziej albo w inny niż dotychczas sposób.  Miesiąc daje wam wiele okazji do nowych znajomości ale bądźcie uważni. Nie wprowadzajcie w swoje życie, swój dom za szybko nowych osób, ta sama osoba bowiem po upływie 3-4 tygodni moze okazać się zupełnie kimś innym. 
STRZELEC

Praca


Sprawy zawodowe są na dobrej drodze. Osoby mające stałe zatrudnienie mogą oczekiwać wzmianki o awansie a wkrótce po niej nominacji na wyższe stanowisko.  Strzelce, które szukają pracy w tym miesiącu mają szansę rozmawiać o stanowisku, które je interesuje. Finanse na ustabilizowanej pozycji aczkolwiek niektórzy z was muszą solidnie zacisnąć pasa aby wyjść na prostą po hucznych wakacjach. Inni z kolei wyciągać będa zaskórniaki by sprostać wymogom szkolnym. Będą jednak i tacy, którzy teraz właśnie zechcą zainwestować odkładane przez długi czas zaskórniaki. I to zainwestować w coś dużego. Może kupią działkę, może nowy samochód. Cokolwiek to będzie życzę radości z wyboru. 

Zdrowie 

Zdrowie wasze nie powinno problemów specjalnych wam stwarzać ale nie będzie też stabilizacji. Mogą pojawić się takie okresy, kiedy to psychika figle płata i nic się nie chce i takie kiedy to góry przenosić będziecie. U niektórych mogą wystąpić problemy w związku z piaskiem w narządach wewnętrznych bo na wycieczkę wybrać się zechce i zacznie boleśnie po drogach moczowych się rozbijać. 

Uczucia

W stałych związkach gdzie ostatnio było niezbyt fajnie, Strzelce dojdą po porozumienia. Zakończy się etap waśni i niedomówień. Macie szansę na budowanie relacji od nowa, tak więc starajcie się budować mocne, zdrowe podstawy. 
W związkach gdzie od dłuższego już czasu jest źle, nastąpi rozłam, ale na spokojnie. Przemyślane kroki, spokojna atmosfera i zakończenie z klasą, po przyjacielsku.

Strzelce samotne nie bardzo mieć będą ochotę na poszukiwania nowych partnerów. Raczej skoncentrują się na sobie, swoich innych marzeniach. Podarują sobie samym ten miesiąc zmęczeni szukaniem, próbą dopasowania się i oczekiwaniem na tego /tą wymarzoną. KOZIOROŻEC

Praca 

W tym miesiącu zapadną bardzo ważne  decyzje u wielu z was. Dotyczy to zwłaszcza Koziorożców szukających pracy. Do głosu dojdą ukrywane dotąd marzenia albo ujawnią się zdolności przekazane przez przodków. Skierujecie swe kroki w stronę pracy, która jest wam pisana, pomimo iż w wielu przypadkach nawet o takich rozwiązaniach nie myśleliście. Powiedziałabym nawet, że dla wielu z was jest to część ważnej lekcji karmicznej, jest to praca tak zwana- wam przeznaczona. I nie ma opcji by się na takie stanowisko nie załapać. 
Koziorożce, które od dawna pracują rozpoczną starania w kierunku zmiany pracy na taką, która da im większą swobodę działań. I ta praca, wybrana w tym czasie, albo wybrana wcześniej a teraz jedynie kontynuowane są starania o nią, należy do takich, które są częścią waszych karmicznych lekcji. 
Finanse na spokojnej pozycji znajdować się będą. 

Zdrowie

Zmienne nastroje i upór mogą zaburzyć wam radość niejednego dnia, więc proszę już od teraz wziąć to pod uwagę. U niektórych mogą pojawić się krótkotrwałe problemy z narządami wewnętrznymi i dobrze byłoby odstawić na kilka dni niektóre produkty. 

Uczucia

Koziorożce samotne z pewnością ciekawe znajomości spotkają na swej drodze. I chętnie skorzystają z dobrej, konkretnej okazji. Najwięcej znajomości w nadmorskich okolicach miejsce mieć będzie oraz na stacjach kolejowych, lotniskach. 
Ci, którzy są w stałych związkach moga napotkać na krótkie okresy "ciszy" ale to szybko mijać będzie. Rycerz buław nie pozwoli by w waszym życiu zagościła nuda i "zimno". 
WODNIK

Praca

Nowe oferty pracy pojawią się dość obficie, więc każdy, kto chce zmienić, z pewnością coś dla siebie znajdzie.  Wielu z was zechce szukać nowej pracy, ale wahać się jeszcze będzie nad ostateczną decyzją. Wodniki, które podjęły niedawno pracę mogą napotkać opóźnienia z pierwszą wypłatą. Niewielkie ale jednak. 
Sprawy finansowe większości z was ulegną stopniowej poprawie zaczynając od tego miesiąca. Powoli krok po kroku będziecie odkładać na swoje marzenia.  Pamiętajcie tylko by nie wydawać lekką ręką w tym miesiącu, bo pojawić się mogą niespodziewane wydatki na koniec miesiąca. 

Zdrowie

Pozytywnie zakończą się poszukiwania odpowiedniego lekarza lub terapii. Poważnie chorym pomogą środki, lub informacje, które nadejdą z zagranicy. Ogólnie jednak pozytywnie rysuje się miesiąc pod kątem zdrowia. Można zaplanować spóźniony urlop. Z pewnością pomoże zregenerować nadwątlone siły. 

Uczucia

Bardzo dobrze potoczy się rozmowa z rodzicami lub opiekunami na trudny temat. Zaakceptowany zostanie nowy partner. Wodniki będące w stałych związkach odnosić się do siebie będą z miłością i czułością. 
Samotne Wodniki z pewnością spotkają na swej drodze nowego partnera. Znajomość rozwijać się będzie w serdecznej atmosferze. Nie zabraknie ciekawych rozmów, wzajemnej opieki, troski. Powoli rodzić zacznie się uczucie, budowane na bazie spokojnego poznawania się, ale często bez motylków w brzuchu i łóżkowych harców na początku. 
RYBY

Praca 

Zarówno pracujące Rybki jak i te szukające pracy staną przed wyborem wobec licznych możliwości. Pojawi się bowiem  minimum jedna ciekawa oferta  z której chcielibyście skorzystać. Jest to miesiąc podejmowania zmian u jednych i dokonywania już konkretnych zmian zawodowych u innych. Będzie dużo ruchu, pracy, bo i w poprzedniej trzeba wszystko ładnie pozamykać i do nowej się przygotować. Wiele Rybek będzie pracować na dwa etaty sprawnie wijąc się miedzy obiema. Finanse różnie mogą balansować w zależności od poprzeczki jaką sobie podnieśliście i wydatków jakie ma wasza rodzina. Źle z pewnością nie będzie ale czasem mogą pojawić się chwilowe braki. 

Zdrowie

Nerwowa atmosfera w związku z licznymi zmianami zawodowymi zaowocować może bólem głowy i wisielczym humorem. Na szczęście na krótko. szybko odzyskacie równowagę i poczujecie się w swoim żywiole załatwiając sprawę jedną za drugą.  Może pozostać tylko za mało czasu an troskę o ciało. Mogą nie istnieć możliwości czasowe na wyjście na siłownię czy basen. Na spokojnie proszę. To tylko jeden miesiąc. Później sobie wszystko ponownie ustalicie i wrzucicie w program jak dawniej. 


Uczucia

Samotne Rybki zaczną planować imprezy i wyjścia na których wypada być, bo tam można poznać kogoś odpowiedniego. Na razie planować bo okazji ku temu za dużo może nie być. 
Samotne bo niedawno opuszczone, porzucone lub te, które porzuciły bo dalej już nie miało sensu, spotkają na swej drodze lub już spotkały kogoś z kim będzie szansa na dalsze konkretne kroki.
Rybki w stałych związkach, po wielu rozmowach, fochach i stawaniu na krawędzi nie jeden raz, odzyskają spokój i harmonię. Co niektórzy, pod koniec miesiąca dopiero, ale lepiej późno niż wcale :) 
W wielu związkach pojawią się poważne plany dotyczące wspólnego zamieszkania, wyjazdu do innego kraju albo dokonania innego rodzaju zmian, które wyprowadzą związek na prostą i nadadzą mu nowy, bardziej przyszłościowy kierunek. 

Kochani

Przypominam o możliwości lekcji internetowych - rozmowy na Skypie i Messengerze z kamerą (lub bez). Cena bardzo logiczna.  Zapraszam :)


Indywidualne lekcje Tarot i Lenormand online
2 komentarze:

 1. weryfikacja skorpion- Praca - pod koniec m-ca ( ostatnie 1,5 tyg.wrzesnia) mialam czas na szukanie pracy, odzywali sie ludzie na moje ogloszenia, ja bylam na 2 rozmowach, jednej maja sie odezwac,ale czuje ze sie nie odezwa, a druga jednak godziny mi nie pasuja prac , chociaz to miala by byc tymczasowa. Szukam dalej pracy , jesli nie znajde do polowy pazdziernika, bede musiala zarejestrowac sie urzedzie pracy, bo mam lekarza na nfz.
  zdrowie- jak na razie stoje miejscu , zamierzam prywatnie pewne badanie zrobic , moze cos ono wykaże, moje jeszcze inny sposob myslenia znajde ... zeby schudnac i miec ta operacje

  uczucia- u nas zawsze nerowo i klotnie ssa, byly 2 imprezy

  pozdrawiam
  Sylwia.P

  OdpowiedzUsuń